Ovocné nehty bez zdobítek

[button link=”http://slecna.info/tag/barcin-blog/” color=”yellow”]BARČIN BLOG[/button]

Léto je již v plném proudu, ale zatím se tu neobjevil pořádný článek o letních nehtících. Už vzhledem k období by to chtělo na nehtech něco bláznivého a neobvyklého. Také ale něco typického pro léto a slunné období. Co třeba ovoce? V dnešním článku se naučíš jak hravě vytvořit nehty s melouny nebo třešněmi.
Zároveň se musím zmínit o tom, že k ovocným nehtům nebude potřeba žádné speciální zdobítko, což je velké plus. Zvládne to tedy úplně každý.

Melounové nehty

Tyhle chutné a osvěžující nehtíky vypadají opravdu skvěle. K jejich vytvoření budeš potřebovat laky v barvě červené, bílé, zelené a černé. Ke zdobení si připrav pouze pinetku. Pokud máš bílý lak určený k francouzské manikůře, použij ten. Teď se už můžeš pustit do práce, vše hravě zvládneš podle videa.
Možností s melounky je mnoho, stačí si vyhledat na internetu. Viděla jsem tenhle vzor buďto ve stylu francouzské manikůry nebo ve tvaru melounových trojúhelníčků.

Třešínkové nehty

K těmto nehtům video není, takže si postup musíš přečíst. Nejsou ale vůbec těžké a postup se dá pochopit z textu. Tentokrát bude potřeba opět červený, bílý a zelený lak. Ke zdobení se bude hodit párátko a opět pinetka nebo hlavička špendílku. Na nehet, kam přijdou třešínky, použij bílý lak. Nahoru pomocí náhrašky kuličkového zdobítka udělej dva červené puntíky vedle sebe. K nim už zbývá přikreslit párátkem stopku – dvě čárky, které se spojí. Na závěř už stačí jen bezbarvý lak pro delší výdrž a lesk. Na zbylé nehty, které nechceš mít s motivem třešní, můžeš udělat prakticky cokoliv. Já si zvolila klasickou červenou. Můžeš zkusit přikreslit puntíky či proužky, je to na tobě.

Nemusíš se řídit tímto způsobem zdobení pomocí párátka nebo pinetky. Jestli máš doma cokoliv, co je na zdobení nehtů, je určitě rozumnější pracovat s tím. Tohle je pouze trik, jak lze vše zvládnout bez velké výbavy.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.