Top trendy 2014

[button link=”http://slecna.info/tag/blog-ivky/” color=”green”]BLOG IVKY[/button]

BLOG IVKY – Tešíš sa už na jar, ako odhodíš kabát a šál? Ako príde trošku viac slnečných lúčov a sviežejšieho vzduchu? Avšak treba sa toto obdobie dobre pripraviť. Návrhári opäť nelenili a ohúrili materiálmi, nápaditými kúskami a neprehliadnuteľnými vzormi. Jar je tým obdobím, kedy sa vždy začína niečo nové. Inak to nebude ani tentoraz. Obchody už teraz ponúkajú zľavy z jarnej kolekcie. Tak sa poponáhľaj a rozšír šatník o pár nových kúskov. A nezabudni opäť kombinovať rôzne farby, to je stále in.

Ľahkosť, sviežosť, farebnosť, kombinácia. To sú jednoduché heslá na nadchádzajúce obdobie jar a leto.kvetiny

Kúsky

Trendové skrátené bundy. To je absolútny top jari. Dokonalý doplnok každého outfitu. Či už si športovejší typ a zvolíš nesmrteľný denim alebo kožený elegantnejší vzhľad. Najdôležitejšia je skrátená forma.
Ako sa skrátil vrchný diel outfitu o to viac sa predĺžil ten spodný. Sukne toto leto budú o niečo dlhšie. Ideálna a módna dĺžka bude pod kolená áčkového strihu. Nohy si teda veľa slniečka tentokrát neužijú. Ak skombinuješ tieto dva kúsky, určite budeš mať čo ukázať.

Materiály

Návrhári boli opäť dôslední a chceli prekvapiť. Dali si záležať a výsledkom je rafinovaná priesvitná a zvodná koža. Priesvitnými materiálmi určite potešíme oko nejedného chlapa. Elegantný top či blúzka vzbudzujú materiálľahkosť, šarm a sexepíl. Rôzne značky predstavili aj priesvitné sukne. Daj však pozor na kvalitnú spodnú vrstvu, aby to nepôsobilo príliš lacno. Pre teba, čo miluješ kožu, je toto výborná správa. Kožené bundy, svetre či nohavice. Toto všetko bude in až do neskorého chladnejšieho obdobia. Vynosíš sa jej do sýtosti.

Farby

V akej farbe to všetko nosiť? Myslím, že viac potešíme romantické slečny. Všetko sa bude točiť okolo pastelových farieb. Absolútnym trendom je jasná fialová. Na tróne tak vymenila smaragdovú zelenú, ktorá bude už len doznievať. Do popredia sa predrala aj jemná ružová a žltá. Ľahké odtiene zelenej a modrej krásne doplnia celú paletu.farby

Vzory

Máme materiál, farbu a konkrétny kúsok. Ale čo so vzorom? Keďže všetko je ľahké, vzdušné a sexy, tak vzory to už celé len podtrhnú. Kvetinové vzory sú tou správnou voľbou. Kvety vo vlasoch, na oblečení. Jednoducho všade. Kvety budú jednoznačnou dominantou tejto jari. Ak nie si až takou veľkou fanúšičkou kvetov, máme typ aj pre teba. Dizajnéri vsadili aj na svoj marketing a svoje kúsky doplnili a obohatili o svoje logá. Čiže topy a blúzky s čo najväčšími logami sú in. Čím väčšie, zreteľnejšie a čitateľnejšie, tým lepšie.
Privítaj jar ako sa patrí. Už bude pomaly klopať na dvere

No Comments Yet

Comments are closed