Velký test laků od Miss Sporty

 

[button link=”http://slecna.info/tag/barcin-blog/” color=”yellow”]BARČIN BLOG[/button]

BARČIN BLOG – Značka Miss Sporty patří k těm s levnými produkty a je k dostání v každé drogerii. S kvalitou kosmetických produktů já osobně moc spokojená nejsem, ale co mám od této firmy hodně ráda, jsou laky na nehty.

Rozhodně se najde někdo, kdo s touhle značkou nemá dobré zkušenosti. Mě ze začátku tyhle laky vůbec nelákaloparty-mekeup-liceni-nehty-navod zkusit, ale pak jsem byla velmi mile překvapena a teď jich mám doma kolem 15-ti. Laky od Miss Sporty jsou buďto barevné nebo pečující. Rozhodně u nich najdeš to, co zrovna na nehty potřebuješ.

Základní barevné laky

Nejobsáhlejší je řada Clubbing Colour, která obsahuje velké množství barev za přijatelnou cenu, obvykle 29,-. Balení má 7 ml. U těchto laků mám ráda velký plochý štěteček. Pracuje se s ním snadno a dokáže jedním tahem pokrýt celý nehet. Někdo ho nemá rád, ale je to jen o zvyku. Lakování je s ním rozhodně rychlejší. Laky jsou rychleschnoucí, takže se nestává, že by se i po delší době mohly rozmazat. Určitě je lepší si pár minutek počkat, ale i po minutě je lak dostatečně suchý. Na nehtech vydrží minimálně 4 dny. Vzhledem k tomu, že já používám bezbarvý lak na povrch, vydrží mi třeba i týden. Ale přece se mi u některého kusu stalo, že vydržel jen 2 dny a pak se pomalu začal sloupávat.

Konzistence: Hned po koupení je většina laků spíše řidší a pro správné krytí vyžaduje minimálně dvě vrstvy. Čím víc je lak starší, je i hustší a lépe se s ním pracuje. Nemám problém s tím, že by vysychal a houstnul až moc. Lak bývá i po roce pěkně krémový, krytí je perfektní hned v první vrstvě a navíc u téhle pozdější konzistence dokáže být i dobrý pomocník na zdobení a detaily.

Další řada, kterou jsem si velmi oblíbila je Lasting Colour. Stejně jako u předchozí řady má velký plochý štěteček. Co navíc slibuje, je 10tidenní výdrž a musím říct, že opravdu tak dlouho vydrží. Tmavě červená mi na nehtech vydržela dokonce 14 dnů a to mě opravdu velmi překvapilo. Cena se pohybuje také okolo 29,-. V každé drogerii je cena různá, někde je k dostání i za 45,-.
Tyhle dvě řady patří k těm nejobsáhlejším. Barev je zde k dostání opravdu spousta, zatím jsem zde ale nenašla čistě bílou, což mě docela mrzí.

Vylepšující laky

Další edice jsou spíše obohaceny efektem. V prosinci jsem objevila třpytivou kolekci Oh my gem a ta mě překvapila jak barvami, tak i výdrží a krytím.
Sparkle Touch jsou laky, které také obsahují třpytky. Bohužel s nimi zkušenost nemám a netuším, zda jsem se s nimi potkala u nás v drogerii.
Pro popraskaný design tzv. crackování jsou k dostání laky Crack me up. Stačí přetřít jakoukoliv podkladovou barvu a lak na ní sám popraská. Dále u Miss Sporty můžeš najít laky s efektem pro větší lesk nebo třeba metalické odstíny. Edice jsou o pár korunek dražší než obyčejné laky, ale stále patří k těm levnějším drogerkovým lakům.

No Comments Yet

Comments are closed