Když to drhne

Sex je věda, tedy ne zrovna, že by byl složitý, ale musí fungovat spousty maličkostí dohromady, aby byl zážitek nezapomenutelný. Možná si říkáš, že přeháním, ale zamysli se co všechno musí být ideální, co všechno musí partner splňovat a jak by měl sex probíhat. To je ale věcí, co?

A když jedna složka selže, je po radosti, po zábavě i po vzrušení. Právě vzrušení je ten nejdůležitější pocit, díky kterému sex praktikujeme. Jak ale víme, tenhle pocit je mrcha, stejně rychle jak přichází může se i vypařit. sex-v-posteli-milovaniPak sedíte spolu na posteli, je vám trapně a co dál?

Dvě základní nej

Pomineme lásku, kterou k sobě cítíte a zaměříme se na techničtější maličkosti. Ty dvě základní nej jsou: jeho ztopořený penis a tvá vagina, která prostě musí být vlhká. Co dělat, když jedno z toho nefunguje? Mužská erekce se dá řešit mnoha způsoby a pravda, je to o něco složitější než u nás. Pokud míváš problém se zvlhnutím, je na to jednoduchý návod. Zajděte si spolu do sexshopu nebo se podívejte na internet a kupte si lubrikační gel. Díky gelu bude průnik daleko jednodušší a předejdeš prvním bolestivým pohybům. I partnerovi to půjde snáz, takže vzrušení se nevytratí a on nebude mít sucho v ústech.
Lubrikační gely ale dnes nejsou jen praktickou pomůckou. Existuje mnoho druhů, které nabízejí jako bonus i další účinky, případně mají speciální složení, pro různé příležitosti.

Gely od A do Z

Není na škodu se o lubrikačních gelech něco dozvědět. Můžete si tak s partnerem až nečekaně zpříjemnit sexuální hrátky.

  • Jednou ze skupin jsou spermicidní gely. Ty obsahují látky, které spermiím zabraňují v oplození vajíčka. Rozhodně neslouží jako druh antikoncepce, takže se na ně nemůžeš spoléhat. Pouze podporují zabránění otěhotnění.
  • Další ze skupiny jsou gely anti alergenní. Pokud máš velmi citlivé tělo a často trpíš na vyrážky, opary nebo vaginální potíže, použij tento druh gelu. Jeho složení neobsahuje žádné dráždivé látky, takže zabráníš svědění, štípání a dalším nepříjemným potížím.
  • Naproti tomu dezinfekční gely mají skoro až léčivé účinky. Hubí bakterie v pochvě, takže zabraňují mikózám, pálení a dalším nepříjemným obtížím. Slovo desinfekční tě nemusí nijak děsit, rozhodně to není savo nebo jiný čistící prostředek.
  • Dále tu máme gely anální a orální. U orálních gelů výrobce deklaruje, že je poživatelný, takže se nemusíš vydat z poslední sliny, aby vše klouzalo jak má. Zároveň se prodávají i s příchutí, což může být velmi zajímavé i chutné. Penis s vůní jahod, pomeranče a další. Anální gely zase disponují dlouhou výdrží a větší mastivostí. Usnadní průnik do zadečku tak, aby nebyl bolestivý.
  • Poslední skupinou jsou gely s dvěma protichůdnými funkcemi. Jeden má znecitlivující účinek, takže by měl zabránit předčasnému vyvrcholení a druhý má naopak prokrvující schopnost, takže podporuje erekci.

Jak vidíš, na trhu je opravdu mnoho možností a je z čeho vybírat. Doporučuji pořídit si hned několik variant, abyste si mohli užívat hrátky všech druhů.

Aplikace jako hra

Lubrikační gely nejsou nic, co bys měla chápat jako úchylnou sexuální pomůcku. Dokonce se nemusíš ani stydět je před partnerem použít. Ba naopak, pokud si ráda hraješ, i samotné nanášení gelu můžeš provádět před zraky muže a uvidíš, jak ho to rozpálí. Nebo naopak nechej jeho, aby gel použil a máš zaručenou úžasnou předehru prsty. Gel pro orální použití má také přeci dvě varianty použití, nejen když ho kouříš, ale i když tě líže. Fantazii se meze nekladou, naopak, zamysli se a určitě tě napadne hned několik her, jak gely využít. Přeji příjemnou zábavu.

Používáš lubrikační gely? Máš nějaký oblíbený způsob využití? Svěř se nám.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Comments are closed