Žhavé letní lásky

K létu neodmyslitelně patří dobrodružství. Mnoho lidí se právě v tomto období pouští do věcí, na které by přes celý rok nepomyslel. Určitou kapitolu přitom představují letní lásky. Jistě nás něčím obohacují, bývají romantické či vášnivé, provoněné teplým vzduchem a ohřáté sluníčkem. Ale jak to vlastně s takovým prázdninovým randěním bývá?

Jen málokterá letní láska vydrží až do konce života. Na to je třeba pamatovat dříve předtím, než se budeš snažit objevit všechny taje, jež takový zážitek obnáší. Není rovněž dobré pouštět se do krátkodobého vztahu, pokudletni.laska patříš mezi jejich odpůrce. Obvykle má totiž trvání právě jen po dobu prázdnin, a poté ti již zůstanou jen vzpomínky.

Láska na den či týden

Jistě že takový vztah nemá určenou přesnou délku trvání. Některé se proto mohou omezit pouze na jednu noc, jiné vydrží týden a pár jich možná přežije i celé dva měsíce. Uvědom si, co jsi schopna zvládnout, ne každá z nás totiž unese pouze sex na jednu noc, a proto není vhodné se do něčeho takového pouštět. Ideální místo pro vznik nespoutané vášně je dovolená. Ať již ji trávíš v zahraničí u moře nebo někde v kempu, je zde celkem jasně vytyčená doba, kterou na celé dobrodružství máš. Nesnaž se zbytečně vztah udržovat i po odjezdu, ušetříš si tak případné zlomené srdce z neopětované lásky. Tyto páry totiž většinou nevydrží dálku, která je od sebe v reálném životě dělí.

Můžeš zažít dosud nepoznané

Jak již bylo řečeno, jedná se především o dobrodružství a něco nepoznaného. To má i své výhody. Můžeš totiž posunout své hranice a zkusit něco, na co by sis v běžném životě nikdy netroufla. Lákalo tě vždycky vyzkoušet něco zajímavého v posteli? Teď máš příležitost! Vášnivé milování s krásným cizincem ti jistě přinese mnoho pozdějších vzpomínek. To samé platí ale i o jiných zážitcích, jako je cizí kuchyně či adrenalinové sporty. To vše po boku tvého letního miláčka.

Proč zrovna v létě?

Na tuto otázku existuje docela snadná odpověď. Lidé totiž o prázdninách posouvají své hranice, láká je dobrodružství a dosud nepoznané. Snáze se seznamují a celkově se jedná o velmi příjemné měsíce, kdy z hlavy vypouštějí starosti a soustředí se především na zábavu. Není proto divu, že letní lásku zažilo již nespočet lidí.

Pokud bys takový vztah letos také ráda zažila, nezapomínej, že všechno jednou končí. Do kluka by ses neměla zamilovat a po rozloučení jej bombardovat zprávami, pokud to nebude oboustranné. Jde hlavně o to, si celou záležitost užít a mít na co vzpomínat.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.