Grow It – tvá malá zimní zahrádka (soutěž)

Obdivuji svoji babičku – mimo jiné také proto, že její zahrádka je po většinu roku plná rozkvetlých kvítků a voňavých bylinek. Radost pohledět. To mně zvadne i ubohý kaktus! Máš podobný problém? Chop se svých prvních zahradnických pokusů jako správná moderní slečna s „all inclusive“ balíčky Grow It.

Vypěstovat si vlastní masožravku? Není nic jednoduššího

Nemáš žádné pěstitelské zkušenosti? V tom případě budeš nejspíše chtít začít s petrželkou nebo třeba hráškem. Proč ale troškařit, když si můžeš vypěstovat rovnou vlastní arašídy, kávovník nebo třeba divotvornou masožravku, které by byly dost možná oříškem i pro Přemka Podlahu? S balíčky Grow It to není nemožné.

Ať už si vybereš rajčátka, bylinky, které ti provoní celý pokojíček, nebo chilli papričky pro gurmány, nepotřebuješ k jejich pěstování žádné speciální vědomosti ani schopnosti. Dokonce se obejdeš i bez zahrádky. Každý balíček obsahuje speciální kokosové květináčky, substrátové tablety z kokosové kůry, výživné disky na vyklíčení semínek před zasazením do zeminy, tyčinky sloužící k opoře rostlinky a umístění popisu (není nic tak frustrujícího než zapomenout, kterou odrůdu jsi kam zasadila) a samozřejmě český návod na pěstování. Zeminu a misky pod květináče si však musíš pořídit sama, a také pravidelné zalévání je jenom na tobě.

Ceny balíčků se pohybují kolem čtyř set korun. Odměnou za péči ti budou rostlinky krásně kvést, vonět nebo (v případě bylinek) i chutnat. Zároveň si budeš moci být jistá, že tebou vypěstované plody jsou 100% bez jedovatých postřiků a hnojiv.

Soutěž o balíčky Grow It

Chceš si toto instantní pěstování rostlinek vyzkoušet? Ve spolupráci s e-shopem growit.cz pro tebe Slečna připravila zajímavou soutěž.

O co se hraje?
1.místo – balíček dle vlastního výběru zdarma
2.místo – 50% procentní sleva na všechno zboží
3.místo – 30% sleva

Bonus: Každý zúčastněný získá navíc slevový kupon na 10% slevu na cokoliv z e-shopu podle vlastního výběru. A když se pak staneš fanouškem growit.cz na Facebooku a napíšeš na zeď vzkaz, co sis u nich vybrala, získáš další slevu 10 procent na následující nákup. To už budeš mít doma pořádnou zahrádku!

Soutěžní úkol:
Mrkni do zmíněného e-shopu a napiš nám do komentářů pod tímto článkem, kterou rostlinku by sis ráda vypěstovala a proč. Soutěž trvá do 8. prosince 2010. Soutěžit můžeš pouze jedenkrát. Výherce určíme ve slosování po skončení soutěže.

Pozor! Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu uvedeného u komentáře (povinně se vepisuje do kolonky). Tato e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna (po přidání komentáře se dalším návštěvníkům stránek nezobrazí) a nebude využita k žádným jiným účelům. Abychom však mohli získat poštovní adresu výherce, je velmi důležité, aby byla e-mailová adresa napsána správně. Pokud se nám nepodaří pomocí uvedeného e-mailu výherce kontaktovat do dvou týdnů, vylosujeme někoho jiného.

(Výherce vyhlásíme na naší Facebook stránce.)

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

68 komentářů
 1. Nejpraktičtější mi přijdou ty bylinky. Bylo by fajn mít čerstvé bylinky v kuchyni po celý rok :) Jinak bych ale možná ráda zkusila i ten olivovník…

 2. rozhodně dýni, o tom není pochyb – miluju jejich barvu a tvar a navíc mi připomínají podzimní mlhy, déšť a tajemství :)

 3. já bych si určitě vybrala bylinky,krásně vypadají a jsou potřeba po celý rok navíc jsou zdravé,taky se mi líbí rajčátka a ty milujeme celá rodina.To by bylo potřeba hodně květináčů

 4. Vybrala bych si čtyřlístek a pak je darovala nejbližším, aby jim přinesly v životě štěstí – a když ne to, tak alespoň malý úsměv každý den :)

 5. Já bych si nejraději vypěstovala -bonsaj- a proč,protože bonsaje se mi líbí a zajímalo by mně jestli to opravdu funguje:-)

 6. Já bych si vybrala slunečnici :) Je to takové malé sluníčko, které v tomto zimním počasí rozveselí duši :-)

 7. Dlouho jsem se rozmýšlela mezi bonsají a masožravkou, jelikož masožravka je hrozně zajímavá a už dávno jsem si ji chtěla pořídit. Nakonec ale zvítězila bonsaj pro svoji jedinečnost a krásu. Připadá mi taková majestátní a je pro mě symbolem klidu a vyrovnanosti :)

 8. Mám vypěstované čtyřlístky :) Pro příště ale určitě koupím slunečnici :) Je pro mě symbolem štěstí.

  ,,Tak jako slunečnice každým dnem….otáčí se za sluncem….”

 9. Vybrala bych si Olivovník – byl by mou malou připomínkou slunného jihu a tamní radosti a pomalého času. A doufala bych, že se mi časem podaří nějakou olivu vypěstovat :-)

 10. dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem si vybrala LEVANDULI… nejen že krásně voní, ale také i odpuzuje moli …a hned mne napadla písnička Levanduolová od Hapky :)

 11. Výběr je těžký,neboť bych brala všechny.Ale nakonec bych vybrala Bonsaj.Miluju totiž,jak je to náročné na udržování.A navíc je to krásný stromek.

 12. Bonsai.

  Už jako malá jsem chodila kolem výlohy obchodu na náměstí u nás a obdivovala ty rostlinky.Říkala jsem si “proč asi stojí tolik peněz ?”
  Asi jsem si myslela,že pocházej ze skřítčího světa nebo tak něco,když jsou tak malé.Byla jsem děcko s hodně bujnou fantazií. :]]

 13. Určitě levanduli.Má nádhernou barvu i vůni a má i praktické využití..jak v lékařství tak odpuzuje breberky:))Navíc z hlavy nevyženu krásnou vzpomínku na Itálii,kdy jsem viděla jevandulové pole-byl to krásný pohled,protože skvěle oživily krajinu:))

 14. Levanduli.

  Moc ráda bych ji darovala své mamince, která vůni levandule miluje. Uklidňuje ji a zlepšuje náladu.

 15. Vybrala bych si nejspííš bonsaje,strašně se mi na nich líbí jak jsou zmenšené :)) a ta představa sama si je vypěstovat je fakt lákavá :)

 16. Rozhodně bych si vybrala bonsaje, majíí strašně zajímavé tvary :-D vypadají jako maléé stromečky stopro bonsaje……. :-D

 17. Určitě bych si něco vybrala ať třeba kávu nebo i praktickou směs bylin, ale škoda že v nabídce není i máta. Takové domácí mojito… Už dlouho se ho chystám udělat doma, ale nemohu sehnat mátu, kterou bych si sama mohla vypěstovat. :)

 18. Kávovník a čajovník – protože miluju vůni čerstvé kávy nebo čaje, a teď v tomto počasí zahřeje na těle i duši :-)

 19. Dlouho jsem se nemohla rozhodnout…chtěla bych úplně všechny :D Bonsaj je nádherná a náročná, takže to bych asi nezvládla…chilli papričky…cool, masožravky mě fascinují, ale už jsem jednu zabila (omylem), takže to riskovat nebudu…něžné kopretinky a voňavé bylinky má maminka na zahrádce, takže nakonec vítězí káva a čaj…třeba mi kofein v nich obsažený pomůže při zkoušce z anatomie, které se děsím už teď ;-)

 20. Čtyřlístek pro štěstí, ale mamce bych se nejvíc odvděčila slunečnicemi, protože vždycky kvetou na její narozeniny

 21. Byla by nádhera mít doma voňavé bilinky nebo bonsaj, ale stoprocentně to vyhrála masožravka, pro kterou jsem už od dětství měla slabost. Takhle bych si ji mohla vypěstovat v klídku doma a nádherně by oživila okno v pokoji.

 22. Zdravím všechny pěstovatele i nepěstovatele! Jako již mnoho lidí zde předemnou bych si zvolil Bonsai.. a proč zrovna onu? Inu doma jsem již pěstoval papričky, ale bohužel mi nevydržely moc dlouho a když jsem viděl na jedné návštěvě tento miniaturní “strom” hned mne zaujal. A tak si říkám, že by to byl přijemný Vánoční dáreček pod stromeček od tohoto informacemi nabitého serveru o pěstování.
  S brzkým přáním příjemných a spokojených svátků Mirda.

 23. Zdravím, zkusil bych ty chilli papričky, jestli by vydržely, protože mám rád ostré a pikantní.
  Rozhodně by nebyly k zahození ani rajčátka, bonsaj nebo masožravka.
  Je to dilema, vybrat si z tak lákavé nabídky.

 24. Dobrý den,
  ráda bych si vypěstovala dýně, neboť mě baví ji pak vyřezat do požadovaného obličeje. Na dno dát malou žárovčičku a přiklopit vrchní část. A krásně světélkující vydlabaná dýně je na světě. Není to báječné?

 25. Asi bych sáhla po kopretinách,protože marně vymýšlím dárek pro neteř a takový dárek by ji určitě překvapil.

 26. Pěstovala jsem kaktusy,a kokosovník…Bejvalej mi koupilů masožravku ale pak sem jí u něj nechala a on se o ní nestaral a chcípla..Ráda bych ještě jednu masožravku třeba Dionaea Muscipula..Vím jak se o ní starata jak ji život(deštní vodu,mouchy(komáry)) Moc se mi tato rostlina líbí!!A mám kní citový vztah,jsem do ní blázen!:)Tak snad tuto soutěž vyhraju.

 27. Chtěla bych si vypěstovat aloe vera, protože je léčivá a já jsem nemocná..:( výrobky z aloe vera jsou drahé a já jsem studentka a nemám na to penízky,tak snad aspon tady uspěji..Přeji krásný den

 28. Chtěla bych si vypěstovat aloe vera, protože je léčivá a já jsem nemocná..:( výrobky z aloe vera jsou drahé a já jsem studentka a nemám na to penízky,tak snad aspon tady uspěji..Přeji krásný den Ps: píši znova zadala jsem špatný e-mail..Toto platí!

 29. Ráda bych si vypěstovala bonsaj a darovala ji dědovi, který je vášnívý skalničkář. Věřím, že by měl děda obrovskou radost a já bych měla radost z toho, že má děda radost a že se bonsaj bude dobře mít :-)

 30. Já bych si vypěstovala Masožravku :) Protože jsou velmi zajimavé,kreativný a napohled krásné rostlinky . Darovala bych jí babičce,ona má hodně ráda rostlinky :-) Moc bych si přála vyhrát :-(

 31. Zkusila bych levanduli, mám ráda její vůni. Taky rajčátka, protože ta pěstuji každoročně za oknem a mají mnohem lepší chuť než ta koupená. :)

 32. Rád bych si vypěstoval bonsaj. Vždycky sem chtěl začít, ale neměl sem jak a od semínka by to bylo nejlepší.

 33. určitě bonzaiku jelikož přítel je nesmírně miluje tak by měl o to větší radost kdyby si jí sám vypiplal :-)

 34. Chtěla bych si vypěstovat Arašidy, protože je velmi miluji…Arašidové máslo nebo i arašídy samotné jsou velmi chutné. =)

 35. Chtěla bych pro svého brášku-zahradníka k Vánocům Bonsaje…jsou to takové roztomiloučké maličké stromečky…:o)

 36. Mě se nejvíc líbí Levandule. A proč ne? Je užitečná : provoní celý pokoj krásnou vůní a je při tom krásně zbarvená. =)

 37. Voní něco lépe než levandule? Jen na chvilku zavřít oči a nechat svoje myšlenky odletět až do slunné Provance, kde nad levandulovými lány zalitými sluncem načerpat energii, vitalitu a radost ze života. A pak oči oteřít a tu radost si uchovat v sobě po celý den.
  Levandule ze Grow It je přesně to, co můj byt i má mysl potřebuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.