Toužíš po novém účesu? Inspiraci najdeš na internetu

Posledních několik let se kolem mých vlasů točí jeden a ten samý kolotoč. Pár týdnů po té, co se skálopevně rozhodnu pro dlouhou, pěstěnou kštici, mě chytne rapl a objednám se na nejbližší možný termín ke kadeřnici.

Pár dní jsem nadšená z nové fazony svých vlasů, ale po prvním umytí jsem opět naštvaná – jsem totiž strašně nešikovná na jakékoli složitější úpravy a bez kulmy nedám ani ránu. Jak si mám asi tak udržovat super moderní mikádo bez jakýchkoli schopností?

ucesy_aplikace

Poslední dobou mě zase chytá nálada na změnu účesu – teda spíš na nějakou údržbu, ale nechci ke kadeřnici přijít a v podstatě nevědět, co chci. Na internetu je dnes spousta stránek plných fotografií těch nejmodernějších účesů, tipů a rad. Po chvíli brouzdání jsem objevila jednu opravdu zajímavou: www.mujuces.cz. Procházení bohaté fotogalerie účesů pro různé délky vlasů, společenských nebo svatebních stylingů mi vzalo půl dne. Objevila jsem na ní i seznam kadeřnictví po celé republice – sice zatím ne příliš zaplněný, ale na druhou stranu přímo s prezentacemi fotografií. Vychytávkou je i možnost najít si salon přesně podle vlastních požadavků.

Krátké, vlnité či zrzavé?

Nejvíc mě však zabavila jednoduchá aplikace, do které stačí nahrát svou fotku a vyzkoušet na sobě tucty virtuálních vlasových kreací, ale že bych si byla nějak víc jistá s budoucí image. Po rychlé registraci si můžeš sama vyzkoušet, jak bys vypadala s krátkými, kudrnatými nebo blond vlasy – a nemusíš se bát, že bys něco podobným experimentem zkazila. Jedinou nevýhodou je, že pak budeš neustále přemýšlet jak se co nejrychleji změnit.

Nech se ohodnotit

Další zábavou jsou i komentáře a hodnocení účesů, které jsou zde nahrané ostatními uživateli. Přestože některé slečny vypadají asi jako já, když se ráno vypotácím z postele, některé mají opravdu zajímavě střižené vlasy. Máš-li odvahu, můžeš přidat vlastní fotku a přečíst si, jak se ostatním líbí tvůj účes.

Stránky www.mujuces.cz jsem si přidala do záložek a neustále se k nim vracím pro inspiraci nebo jen tak, přečíst si komentáře a sem tam zanechat také svůj názor. Jediné, co mi na webu chybí, jsou tipy a triky jak se o vlasy starat nebo jak je zvládat – tedy přesně moje problémové okruhy. Snad brzy přibudou i ony.

5 Comments
  1. Prosím tě mám dotaz,jak stahujete obrázky např.crestock.com nebo profimedia.cz…
    Jestli musím zaplatit ten obrázek,aby zmizel ten fototisk a jak se to platí,jestli se to musí platit,,,
    Děkuju za odpověd

Leave a Reply

Your email address will not be published.