Ahoj slečny!

Líbí se vám web Slečna.info, nebo byste rády něco změnily? Poraďte nám! Kritika je zde vítaná, díky ní budeme moci upravit web k obrazu našemu i vašemu. Sdělte nám ovšem, co konkrétně se vám líbí či nelíbí – jen tak s tím budeme moci něco udělat a vy budete mít pocit, že jste svou maličkostí k tvorbě těchto stránek také přispěly. Psát samozřejmě můžete také v případě, že se chcete někoho z redakce na něco zeptat nebo nám dát zajímavý tip na článek.

Ozvi se nám

Náš email – redakce(zavináč)slecna.info.

20 Comments
  1. Všechno nějaký čas trvá, ale zkrátka přišel čas vyměnit jednoduchý blog za webové stránky, kde máme více možností, může současně tvořit více redaktorek atd. :-)

  2. Moc super stránečka!! Teď sem na ni narazila a nestačím zírat.. Pár věcí mi tady sice chybí,ale to už jsem vám poslala.

  3. Zdravím Vás=)))
    Jak se vede? Sem strašně ráda,že existuje tato stránka,bo je tady spousta zajimavých věcí. Protože sem chodím každý den,tak sem si nechala posílat novinky. Přicházejí mi,ale dnes mi místo jednoho e-mailu přišlo e-mailů 35 a všechny stejné a od Vás=) Mohl by se na to prosííím někdo mrknout? Děkuji=)))

  4. jo emo to je styl kterí zabíjí a proč si to myslím ??? a co ta 14letá holka která se objesila jen pro to že propadla stylu emo to nemá ani logiku emo ,emo ,eemo proč si lidi nenašli jiní styll palit se žezat se to není nic drsného ale spíš srabárnaa skoušla sem toho moc od ema ale tohle je až mocc na život kterí nam daly rodiče si nemám brát ale kdybychom si ho dali sami tak by mi bylo jedno jestli si ho vemem nebo nee…… je mi teprve 13 a vníámám emo jako srabarnuuu ermaři jsou srabi… aůe jinak máš hezkéé stránkyyy

  5. myslela jsem, ze prijimate dopisy a pribehy ctenarek, protoze kdyz tu jednou byla povidka Beruska, kdosi se v komentarich mam ten dojem ptal, jestli muze taky napsat a vy jste mu odpovedely ze ano, tak jsem to taky zkusila, ale muj pribeh jste sem nedaly :D.. jako ja vam nic nevycitam.. jinak to tu mate supeer, hezky barvy, design, dobre clanky.. ;)

  6. je to tu málo prehledné..ale jinak jsem se dozvěděla moc skvělé věci..ale bylo by fajn kdyby se tu daly udělat profily.. pro ruzne lidi kde by mohli zdelit co.hledjí proste svůj problém a ti ostatní by jim mohli nějak poradit..

Leave a Reply

Your email address will not be published.