Bez předsudků na vlnách rozkoše

Říkejme tomu, jak chceme: autoerotika, masturbace, onanie, sebeuspokojování. Každopádně jde o zcela normální, běžnou a přirozenou  lidskou aktivitu. Stejně tak není nic závadného ani na používání erotických pomůcek při masturbaci nebo ke zpestření sexu s partnerem.

Nenech se svázat předsudky

Dnes už se nikdo nemusí plížit do kamenných prodejen s nápisy v křiklavých barvách, které nikoho nenechaly na pochybách, že t-a-d-y se neprodávají zrovna rohlíky a mléko. Éru klasických erotických obchodů postupně nahradily internetové sexshopy se širokou nabídkou zboží, které má jediný účel: Potěšit lidské smysly a objevit nové dimenze v oblasti sexu a milování.

Zapomeň na ostych a rozpaky. Stejně jako občas brouzdáš sítí a vybíráš všechno možné od oblečení až po dovolenou, zkus nahlédnout i do nabídky specializovaných prodejců erotického zboží. Budeš zírat, co všechno se dá vymyslet pro zpříjemnění sexuálního života! Samozřejmě stále existují klasické obchody, kde si zboží můžeš prohlédnout detailněji nebo si nechat poradit vyškoleným personálem. Pokud máš pocit, že si přes počítač nedokážeš vybrat, můžeš zajít i na některý z erotických veletrhů. Internetové obchody mají ovšem jednu velkou výhodu, a tou je absolutní diskrétnost a zajímavé ceny.

Odpověz si na pár otázek

Nabídka a dělení vibrátorů jsou velice pestré. Pokud se rozhodneš okořenit svůj sexuální život touto pomůckou, naprosto jistě si vybereš. Vibrátory se obecně dělí na vaginální, anální, vaginálně-anální a ty, které dráždí přímo bod G nebo klitoris.  Dalším rozlišovacím prvkem je materiál. Volit můžeš plast, kov, gelové nebo silikonové výrobky a pak je tady jedna luxusní varianta, a to jsou vibrátory vyrobené ze speciálního materiálu na omak připomínají lidskou kůži. I svým vzhledem dokonale imitují penis a označují se jako „nature“.

Při výběru a pořizování tohoto neúnavného intimního přítele si musíš položit několik otázek. Chci klasický vibrátor nebo dildo bez vibrací? Zajímají mě hrátky ve vaně a musím proto řešit voděodolnost? Toužím spíše po vaginálním či  análním dráždění, nebo je mým bodem totální rozkoše klitoris? Některé výrobky dnes umějí dokonce  kombinovat i několik funkcí.

A co materiál? Který mi je nejsympatičtější a nejpříjemnější? Samozřejmě je třeba pořešit i velikost a tvar vibrátoru, to je totiž hodně individuální, každému vyhovuje něco malinko jiného.  Některým ženám navíc třeba hodně záleží  i na designu a tak podobně. Neméně důležitým faktorem může být i cena, protože ta je u tohoto typu zboží samozřejmě značně proměnlivá. Pořídit vibrátor si můžeš od relativně levných kousků až po luxusní vychytávky.

Fantazii se meze nekladou

Sexuální uvolnění patří mezi nejpříjemnější relaxační techniky. Orgasmus je nejen chvilkovým výbuchem slasti, ale přináší i prokazatelné účinky na psychické a tělesné rozpoložení ženy. Žít plnohodnotným intimním životem by mělo být cílem každé z nás. Jde o zdravý přístup ke svému tělu, a tím přeneseně i k tělu partnera. Nešiď se o možnost prožívat pestrý a uspokojivý sex s partnerem ani sama se sebou a snaž se rozvíjet sexuální fantazie. A na co nestačí jenom ruce, to s přehledem zastane  některá z mnoha erotických pomůcek. Sex patří k životu tak přirozeně jako máloco jiného, tak si ho užívejme naplno a bez předsudků!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.