Třidenní detoxikační dieta

Detoxiakční diety mohou pomoci tělu zbavit se odpadových látek a toxinů z vnějšího prostředí. Taková detoxikace pomůže každému z nás, aby se cítil lépe. Každý zdravý člověk si proto může vyzkoušet třídenní detoxikační dietu a dodržovat tento jednoduchý režim.

První den

Pij pouze ovocné nebo zeleninové šťávy. Užívej buď čerstvou, nebo konzervovanou neslazenou šťávu – jablečnou, hruškovou, z hroznového vína nebo ananasovou, vždy ředěnou vodou v poměru 1:1. Pijte pětkrát denně jednu sklenku. Jin2ak pijte čistou pramenitou vodu nebo převařenou vodu se lžičkou citrónové šťávy nebo jablečného octa.

Druhý den

Po probuzení a před spaním pij ovocnou šťávu nebo bylinkový čaj (heřmánkový, lipový, mátový). Jez pouze čerstvé syrové ovoce, například hroznové víno, jablka, hrušky, meloun, pomeranče. Ovoce můžete strouhat i krájet nebo z něj připravit ovocný salát. Můžeš vypít tolik vody, kolik chceš.

Třetí den

Snídej ovoce nebo ovocnou kaši z čerstvého ovoce, k tomu ovčí nebo kozí jogurt se živími kulturami (biojogurt). K obědu si dej zeleninovou polévku nebo v páře vařenou zeleninu, kterou ochutíš sójovou omáčkou nebo nějakým kořením. K večeři si připrav syrový salát z nejrůznější listové zeleniny a strouhané zeleninové zeleniny. Můžeš si ho zpestřit například rozinkami a slunečnicovými semeny. Jako zákusek si dopřej čerstvé ovoce. A nezapomeň, že pít můžeš jen vodu.

Věřte Slečny, že si po této dietě budete připadat skvěle.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.