Číst se dá i ušima. Audioknihy získávají na oblibě (SOUTĚŽ)

Není nad to uvelebit se na pohovku a nerušeně trávit hodiny čtením napínavého příběhu. Jenomže mít na to čas a klid! Audioknihu si na rozdíl od papírové knížky můžeš “otevřít” klidně při jízdě autem nebo úklidu koupelny. Že jsi to zatím nevyzkoušela? Zapoj se do naší soutěže a vyhraj audioknihu v mp3 podle vlastního výběru od audioteka.cz.

Detektivku nebo zamilovaný román si užiješ i v audioverzi

V dnešní uspěchané době upřednostňujeme činnosti, při kterých zvládneme dělat ještě něco dalšího. Často zkrátka nemáme na výběr. Není proto divu, že klasickou četbu knížek stále více vytlačuje televize nebo hudba. Pokud si ale místa a hrdiny příběhů raději vytváříš ve vlastní fantazii, ideálním kompromisem pro tebe budou audioknihy.

Příběhy často předčítají známí herci, někdy dokonce sami autoři. Se stoupající popularitou audioknih dnes v mluvené podobě seženeš jak literární klasiku, tak nejnovější bestsellery, poezii i populárně naučné tituly například z oblasti ekonomie nebo přírodních věd. Pokud zvolíš audioknihu v cizím jazyce, můžeš si navíc potrénovat své schopnosti porozumět mluvenému slovu.

Audioknihy seženeš na CD anebo si je můžeš stáhnout ve formátu mp3 třeba do svého mobilu, iPadu nebo počítače. Na webu audioteka.cz se za bezmála rok jeho existence zaregistrovalo už 25 tisíc “čtenářů”, kteří můžou vybírat z více než tisícovky titulů. Mezi nejžádanější audioknihy aktuálně patří romány Malý princ, Egypťan Sinuhet, Jméno růže nebo trilogie Milénium od Stiega Larssona. Neuniknou ti tak ani žádané novinky, například Brusinky od Barbory Nesvadbové.

Soutěž o tři audioknihy

Že jsi zatím žádnou audioknihu “neotestovala”? Anebo bys ráda rozšířila svoji sbírku? Tři vylosovaní v naší soutěži získají poukaz na stažení jedné audioknihy podle svého gusta zdarma od audioteka.cz.

[styled_box title=”SOUTĚŽNÍ ÚKOL” color=”green”]
Napiš nám, kterou audioknihu by sis z nabídky na audioteka.cz chtěla poslechnout a proč tě láká zrovna tento titul.[/styled_box]

Pravidla soutěže

Odpověď zašli na adresu soutez(zavináč)slecna.info nejpozději do úterý 2. října 2012. Nezapomeň uvést svoji adresu! Jako předmět uveď heslo AUDIOTEKA.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.

 

1 Comment
  1. Já si stejně raději knihu přečtu sama, než abych si ji nechala předčítat.V autobuse mi nedělá čtení problém, při úklidu bych se zase nedokázala na příběh soustředit. Já si vždy ráda najdu chvilku pro sebe a ponořím se do děje…

Leave a Reply

Your email address will not be published.