COOL ŘÍJEN na Slečně!

rijenŘíjen je tu! Sluníčko už svítí mnohem méně, ale ani to nemusí být důvodem k velkému smutku. Tady na Slečně se Ti budeme snažit zpříjemnit každičký den a rozhodně nedopustíme, aby jsi se trápila kvůli nešťastné lásce, špatným známkám ve škole nebo hádkám s rodiči. Tyto stránky patří jen TOBĚ a doufáme, že se zde pokaždé budeš cítit svá – tedy taková, jaká skutečně jsi!

Kontakt na nás: redakce@slecna.info

SLEČNA.info

Náš tip!
Chceš mít přehled? Zaregistruj se do našeho Rozesílače novinek prostřednictvím miniformuláře v pravém sloupci. Budeme Ti pravidelně zasílat novinky, soutěže a odkazy na nové články! Můžeš se z něj kdykoliv odhlásit a navíc je to zcela ZDARMA.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

12 Comments
  1. ahoj,nevím,jestli se mi to jen zdá,ale přijde mi,že se část redakce nějak vyměnila,ne??
    Proč??
    Jinak good stránky

  2. Máme archiv a nějaké dobrovolné fotografy, kteří nám fotí některá ilustrační fota. Obrázky o módě jsou obvykle z katalogů firem. Pokud jsou obrázky z nějakých konkrétních stránek, obvykle je to uvedeno pod článkem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.