Miniinterview s Rihannou: Good Girl Gone Bad

rihannaJiž velice brzy, konkrétně 5. června, dorazí na pulty hudebních prodejen nové album, které jistě stojí za to si alespoň poslechnout. Ač se jedná? V současnosti velice oblíbená černošská zpěvačka Rihanna vydává již své třetí album s názvem “Good Girl Gone Bad” a je plné chytlavých rytmů. My jsme Rihanně položili 5 jednoduchých a stručných otázek!

Slečna.info: Klasická otázka:-) – liší se nějak Tvé nové album od toho předchozího?
Rihanna: Rozhodně je mnohem odlišnější, než jsem původně předpokládala. Hudba na něm je daleko dráždivější, přidány jsou úžasné zvukové efekty. Můžu také prozradit, že se nejedná o další z desek, na níž jsou jednotlivé písničky laděny podobně, s podobným tématem a vyvolávající podobný dojem. V každé z těch písní se míchají rozličné pocity a každá z nich má posluchači říci něco jiného. Mimo to plánuji zbrusu novou image, ale o tom zatím nesmím a ani nechci mluvit. Nechte se překvapit! :-)rihanna_big2

Slečna.info: V posledních dvou letech jsi spolupracovala s velkou spoustou jiných hudebníků. Na spolupráci s kým jsi nejvíc pyšná?
Rihanna: Moc dobře se mi pracovalo se Seane Paulem na “Break It Off”, protože jsme měli volné ruce a mohli jsme si všechno vymyslet a zařídit podle sebe. Myslím, že moc lidí o tom ani neví -Sean mě vzal letadlem na Jamaicu a tam jsme začali pracovat ve studiu na té písničce. Je to vlastně úplně první song, který jsem napsala společně s někým dalším a můžu říct, že jsem velmi spokojená a dokonce i pyšná.

Slečna.info: Vycházíš se Seanem dobře nebo mezi vámi během spolupráce občas vypukly i nějaké neshody?
Rihanna: Sean je zlatý, máme téměř stejné názory a představy. Oba dva vlastně pocházíme z karibské oblasti, takže nejen, že spolu vycházíme jako pracovní partneři, ale oba jsme se narodili v zemích s podobnou kulturou, takže si 100% rozumíme ve všech oblastech, které se týkají třeba právě umění. Mimo to je Sean super člověk, má úžasné životní postoje. Oba máme máme smysl pro legraci, ale když je třeba vážnosti, tak se dokážeme chovat i zcela vážně.

Slečna.info: Kdyby jsi dostala příležitost zahrát si ve filmu, jakou postavu by jsi chtěla ztvárnit?
Rihanna: Byla bych nadšená, kdyby mi někdo nabídnul roli v nějakém pořádném akčňáku. Dřív jsem bývala velká divoška a když jsem viděla filmy jako Matrix, usmyslela jsem si že budu herečkou a budu hrát přesně v takových filmech. No, a je ze mě zpěvačka ;-)

Slečna.info: Na co si myslíš, že máš určitě největší talent kromě zpívání?
Rihanna: Řekla bych, že umím docela dobře vařit. Má máma pochází z Guinany a umí vařit naprosto úžasně. Odmalička jsem jí v kuchyni s něčím pomáhala, takže jsem se spoustě užitečných věcí od ní naučila už jako malá žába. Miluju především kořeněná jídla a například kuřátko připravené mou mámou nenahradí ani oběd v luxusní restauraci!

FOTO: Steve Granitz, Cool-Midi.com

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.