Poslední měsíc ve škole? Super!

flirtStačí už jen velice málo a můžeš začít odpočítávat poslední dny tohoto školního roku. Je tu snad někdo, kdo se na dva měsíce sluníčka a báječného volna netěšil ani trošičku? Jasně, možná patříš k těm, které svého idola potkávají výhradně ve školním prostředí anebo do školy chodí rádi, protože v té neútulné třídě mají fůru bezva kamarádů. Nic to však nemění na tom, že máš nějakou dobu klid od spousty povinností.
My ze Slečny však určitě nebudeme marnit ani minutku, a přestože vy si budete užívat prázdninování, my budeme vydávat denně čerstvé články ostošest! Více novinek >>

Čti Slečnu a buď in!
Máš vlastní blog nebo jakékoliv články? Prozraď svým návštěvníků, že ráda čteš Slečnu! ZDE (klikni) najdeš velkou spoustu našich ikonek, které si na své stránky podle vlastního vkusu můžeš umístit, čímž nám uděláš velkou radost. Více lidí, více zábavy!

Diskutuj jako o závod
Během června se záložka CHAT změní na POKEC. Nalezneš pod ní nejen místnost pro chatování, ale také různá diskuzní fóra.S dalšími super čtenářkami našeho e-zinu si tak budeš moci pokecat o klucích, o trablích s láskou nebo postavou,budeš se moci zeptat, jak problémy řeší ostatní… Máš se na co těšit!

Přidej se do našeho TEAMU!
Snažíme se vydávat co nejvíce článků, abyste měly vždy něco čerstvého k přečtení, kdykoliv na naše stránky zavítáte. Aby ovšem kvantita nebyla na úkor kvality, rádi bychom uvítali v našich řadách další tvořivé lidi! Více informací ZDE (klikni).

Měj přehled!
Chceš se zůčastnit našich projektů nebo prostě vždy vědět, jaké vycházejí nové články v průběhu týdne, nemáš-li přístup k počítači každý den? Díky registraci do Novinkovače ti nic neunikne! Registravce ZDE (klikni).

KONTAKTY:
redakce@slecna.info – sem můžeš směřovat jakékoliv dotazy.
mkratochvilova@slecna.info – kosmetická poradna – zeptej se Míši.
ellie.foxygirl@seznam.cz – poradna – na vaše dotazy odpoví FOXY.
erakova@slecna.info – kontakt na šéfredaktorku – spolupráce, dotazy, info.
martin.svorc@centrum.cz – PR, inzerce

Pošli nám svůj zamilovaný příběh nebo veselý trapásek! Psát můžeš na redakční e-mail s heslem PRISPEVEK.Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.