Scarlett Johansson: ,,Všichni mladí chlapci ke mně!”

scarlettJe úspěšná a krásná. Kraluje na světových žebříčcích nejpřitažlivějších žen, jde z filmu do filmu… Prostě na co sáhne, to se jí daří. Chceš vědět o Scarlett Johnasson (20) rodačce z New Yorku víc? Neváhej a čti! Dozvíš se například proč je Scarlett nespokojená s muži a co stojí za jejím úspěchem.

Narodila se 22. listopadu roku 1984 ve znamení Štíra. Poprvé se na filmovém plátně objevila jako dospívající dívka Grace McLean traumatizovaná pádem ze svého milovaného koně ve filmu Zaříkávač koní po boku Roberta Redforda. Kdo by to byl řekl, že se jí v příštích pár letech dostane takového uznání? Předtím ale hrála v mnoha divadelních představeních a filmech, za snímek Ghost World ve kterém si zahrála roli Rebeccy získala ocenění The Toronto Film Critics Asociation za nejlepší výkon ve vedlejší roli.

scarlett-johanssonJejí první úspěšný profesionální film nese název Ztraceno v překladu a dostala za něj cenu MFF Benátky v kategorii Nejlepší herečka. Režisér tohoto filmu o Scarlett řekl: ,,Ona je neodolatelná, má krásnou osobnost a je to senzační herečka. Je těžké uvěřit, že je tak mladá, prosotže je velmi vyspělá jako herečka a sofistikovaná jako žena. Proto jsem si jí vybral pro svůj film.“ Scarlett se mimo jiné také blýskla ve filmech jako Ostrov po boku Ewana Gregora, Sólokapr kde si zahrála studentku žurnalistiky a Černá Dahlia spolu s Joshem Hartnettem a Hilary Swank.Ovšem Scarlett samozřejmě nežije jen profesionálně! Od natáčení filmu Černá Dahlia si užívá románek s Joshem Hartnettem, kvůli kterému opustila svého přítele Jareda Leta. ,,Od té doby, co se oba potkali to mezi nimi jiskří, už byli i na několika večeřích!“ práskl na Scarlett jeden její blízký. Scarlett byla ale ještě donedávna se svým milostným životem nespokojená…Možná je to tím, že se zatím nehrne do žádného vážného vztahu. ,,Pravdou je, že v mém byznysu je přímo nemožné udržet si stálý vztah!“ říká Scarlett a má svým způsobem vlastně pravdu. Navíc má ještě jeden problém a to ten, že se prý líbí jen starším mužům, vždyť jen Jaredovi bylo 33 když spolu chodili… ,,Je to příšerné, nechápu, proč se mi mladí chlapi vyhýbají!“ postěžovala Scarlett v jednom rozhovoru. A nejsou to silná, slova, Scarlett, vždyť Josh přeci nepatří mezi postarší krasavce! Scarlett je navíc velmi promiskuitní a preferuje jen krátkodobé, zato žhavé flirty. ,,Neměla bych nic proti tomu, kdybych měla stáj plnou mladých dvounohých hřebců!“ nechala se slyšet. S takovýmhle přístupem, Scarlett, nevím, nevím! ;-)) Každopádně držím palce a přeju hodně štěstí!

Obrázky: Google.cz

1 Comment
  1. Já ji viděla ve filmu Vějíř lady Windermerové…hrála hlavní roli (takovou čistou a nevinnou mladou dámu)docela dobře, ale ten film byl bohužel dost průměrný..

Leave a Reply

Your email address will not be published.