Srpnové skotačení

plavkyJeden měsíc končí, druhý začíná – co naplat, že už máme půlku prázdninování za sebou? Hoď myšlenky na školu jednoduše za hlavu a užívej si, dokud můžeš. Stále se můžeš vyřádit na sluníčku u bazénu, flirtovat s opálenými kluky na super parties a užívat si nevázané letní módy. A až se ti zachce lenošení, není nic lepšího než zapnout aspoň na chvilku počítač a užít si surfování na našem webu. Slečn@ vždy poradí, pobaví a zpříjemní volnou chvíli! Nezapomínej na nás a když se ti bude chtít, pošli nám na mejl prázdninový pozdrav s nějakou crazy letní fotkou a popisem, jak, kde a s kým sis letos užívala. V září je tu všechny zveřejníme včetně těch našich redakčních !
>> Přečti si, co se děje u nás v redakci a kdo vyhrál singl Sandry Bell >>

Nějaké info od nás z redakčního “chaosu”? Je možné říct jediné – naše rodinka je už pěkně početná a stále se rozrůstá o nové talentované lidičky, kteří jsou ochotní se do našeho projektu Slečna.info zapojit. Přemýšleli jsme a napadlo nás, že bude docela fajn, když vám dáme příležitost poznat, kdo pro vás denně připravuje nové články, radí vám a snaží se, aby vám na světě bylo moc moc fajn. Proto od této chvíle bude tento prosto statického článku vyhrazen nám, když vždy o sobě napíšeme nějaké to info – a vy se samozřejmě můžete připojit!

Tentokrát je téma jasné: Jaká je ta nejúžasnější letní vůně a proč?

Eliška“Přísná” slečn@ šéfredaktorka, která má na starosti vše od schvalování, opravování, upravování až po samotné publikování …
“V létě vsázním na lehké ovocné nebo květinové vůně. Miluju tělové spreje Avon Naturals – zrovna teď mám jeden s vůní Limetky. Jinak mám ráda i Be…Kissable taktéž od Avonu, to už je ale spíš sladší věc, vhodná na večer. A jelikož jsem náruživá sportovkyně, tak nemůžu žít bez dokonalého antiperspirantu. Momentálně používám Rexonu s Aloe Vera a jsem s ní nad míru spokojená.”

KateSleč@ nápaditá a tvořivá.
“Když jdu někam do společnosti většinou používám parfém Isabella Rossellini- Storia, na společenské akce se svojí vůní perfektně hodí. Ale běžně přes den používám svěžejší květinové vůně, i když někdy použiju jen deodorant. Vždycky nosím s sebou takové ty mini provedení, člověk nikdy neví kdy se bude hodit a narozdíl od parfémů mi nezabírá spoustu místa v kabelce.”

JančaJanča k nám přibyla teprve nedávno, ale už teď ji můžeme prohlásit za jednu z nejpracovitějších a nejpečlivějších.
“Nejvíce jsem spokojená s deodorantem Rexona ve spreji. A důvod proč jsem si ho tak oblíbila je jednoduchý. Má nádhernou svěží vůni a vydrží opravdu dlouho. No a z parfémů u mě jednoznačně vede značka Puma. Jsme s ní dlouhodobě spokojená a vždycky mě překvapí novou super vůní.”

Verča W.Verča vždy ví, co se kde zrovna děje a neváhá vás o tom informovat!
“Používám toaletku Miss Sixty Elixir, protože úžasně voní po orientálním ovoci a cítím se s ní skvěle! Navíc stačí jen pár kapek, protože její vůně je velmi intenzivní.”

Míša F. Mladá a neklidná, veselá a tvořivá…
“Nedávno mi došel parfém Naomagic od Naomi Campbell, který jsem dostala od mé tety k Vánocům a vskutku nádherně voněl. Škoda jen, že byl v malém vydání. Byla jsem proto vyslána do obchodu, abych si koupila nový a vybrala jsem si vůni Adidas – Pure Lightness. Je to momentálně nějaká novinka a musím říct, že moc pěkně květinkově voní. Není to žádný těžký parfém a myslím, že je ideální přesně na léto. Má i výhodnou cenu a jsem s ní spokojená.”

LenikaNáš úplný nováček, určitě to to pořádně rozjede!
“Toaletku Summer White od Avonu, protože pěkně voní po květinách a vůně vydrží dlouho. Pak ještě tělový levandulový sprej z oriflame a tělový sprej s třešní z Avonu. Mám ráda vůni ovoce a jemnou vůni květin.”

Teď v době dovolených se nám takřka na poslední chvíli nepodařilo sehnat vzkazy úplně od všech, ale ony vám to určitě vynahradí!

——-

KDO VYHRÁL V ČERVENCI?

Zúčastnila ses soutěže o singl zpěvačky Sandry Bell? Tady jsou tři štastné vylosované, kterým z celého srdce gratulujeme:

Petra Lancuchová, Blatnice pod Svatým Antonínkem
Lucie Patrmanová, Opava
Veronika Hrdličková, Tišnov
——-

SLEČNA.INFO – redakce@slecna.info

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

2 Comments
  1. Jj, je pravda, že prázdniny se už překulily do druhé poloviny, ale stále bychom si jich měly užívat jak to jen jde, dokud neskončí úplně!:-))

Leave a Reply

Your email address will not be published.