Vánoce za dveřmi, Silvestr za oknem?

kocka.vanoceAhoj!
Prosinec je posledním letošním měsícem a Vánoce, které už jsou za dveřmi, budou první Vánoce za celou dosavadní existenci webu Slečna.info. Už proto je to důvod k tomu, abychom si je tady všichni pořádně užili! Na nový měsíc jsme připravili hromadu článků s radami a tipy, čím obdarovat své nejbližší, jak se upravit na divokou silvestrovskou noc a jak si to všechno pořádně užít. Máš se na co těšit!

1207_miniNOVINKY ZDARMA DO TVÉ SCHRÁNKY!
Jsi zaregistrovaná do našeho Novinkovače? Pokud ne, můžeš tak učinit pomocí formuláře, který nalezneš v pravém sloupci mezi Vyhledáváním a Posledními články.
Co ti bude chodit?
1x týdně odkazy na nejnovější články – nic ti neunikne!
1x do měsíce – novinka! – leták v pdf s obrázky a letmým přehledem článků, které tě v následujícím měsíci čekají + informace, rady, tipy…

CO TĚ ČEKÁ V PROSINCI?
* Tipy na dárky pod 500 Kč
* Účesy podle “lízátkové” Amandy Bynes
* Trendy pro zimní královny
* Jak ztratit kluka v 10ti dnech * Love horoskop na rok 2008 * Jak být fit i po Vánocích
* Silvestrovské líčení * Maximum testů A MNOHEM VÍCE!!

Foto:flickr.com

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

1 Comment
  1. A nemohli by jste tam zařadit članek co podniknou na silvestra s kamaradkou ho nechcem strávit obycejne pojidanim chlebicku u nudne televize chce to zmenu a nevime jakou vse je finacne nedostupne prosim o par rad. predem DEKUJI

Leave a Reply

Your email address will not be published.