Velký školní comeback!

zariZáří je tu jak vyšité, a to pro nás znamená návrat do školních lavic. Možná se děsíš, až se zase tváří v tvář postavíš před nepříjemného matikáře a budeš muset poslouchat neustálé poznámky pubertálních spolužáků, ale jistě se alespoň maličko těšíš na všechny své super kámoše. A možná právě tebe čeká třída plná úplně nových tváří… Chceš jim ukázat, že jsi naprosto pohodová a kamarádská holka? Naše osvědčené tipy:
1) Neříkej si, že třída, do které se chystáš, bude plná super borců a dokonalých hvězd. Neboj se, že hned skončíš jako třídní outsider – i v novém prostředí si 100% najdeš nové spřízněné duše!ČTI DÁL! >>

2) Na první školní den nemusíš pořádat velikánské přípravy. Pokud to musí být, nalič se jen nenápadně. A oblečení? Vsaď na něco, v čem ti bude pohodlně.
3) I když se ti naskýtá skvělá příležitost začít “nový život”, buď raději přirozená a na nic si nehraj. Ostatní by brzy přišli na to, že před nimi hraješ divadýlko!
4) Nahoď milý úsměv a nezapomeň vykročit tou správnou nohou. Hodně štěstí!

A až budeš mít chvíli času, stav se za námi na Slečnu. Chceš od nás pěkný dáreček? Pošli nám svůj příběh – buďto svou letní lovestory nebo nám popiš svůj první školní den. Budeme se moc těšit a ty nejzajímavější zveřejníme a odměníme! (e-mail: soutez@slecna.infoheslo PRIBEH – Nezapomeň uvést své jméno a adresu pro případ výhry. Příspěvky čekáme do 30. září!)

Kdo pro vás Slečnu připravuje?

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.