Zkrať si s námi v listopadu dlouhé večery!

Ahoj slečny!halloween
Také nejste nadšením bez sebe, že už je venku pořádná zima, deštivo a tak nějak smutno? Listopad se pokaždé vleče, do Vánoc daleko, večery jsou ukrutně dlouhé… my ovšem známe super recept na skvělou zábavu! Je zadarmo, můžete ho “aplikovat” každý den pěkně doma v teple a kromě toho si i nalézt neuvěřitelnou spoustu nových kamarádek. Slečn@ je tu pro vás!
Chcete vědět, co všechno je nového, kdo vyhrál v říjnové soutěži a co se chystá? Čtěte dál – v opačném případě už šup na nejnovější články!

PORADNA A DISKUSNÍ FÓRA V NOVÉM!
Potřebuješ poradit anebo bys ráda pokecala s ostatními holkami o všem, co tě zajímá? Klikni: FORUM+PORADNA
Více informací zde:  návod k registracilistopad07

NOVINKY ZDARMA DO TVÉ SCHRÁNKY!
Jsi zaregistrovaná do našeho Novinkovače? Pokud ne, můžeš tak učinit pomocí formuláře, který nalezneš v pravém sloupci mezi Vyhledáváním a Posledními články.
Co ti bude chodit?

  • 1x týdně odkazy na nejnovější články – nic ti neunikne!
  • 1x do měsíce – novinka! – leták v pdf s obrázky a letmým přehledem článků, které tě v následujícím měsíci čekají + informace, rady, tipy...

Neváhej! Je to zcela zdarma a kdykoliv se budeš moci odhlásit.

VÝSLEDKY ŘÍJNOVÉ SOUTĚŽE
Soutěžila jsi o přípravky k bělení zůbů od White Pearl? Zde jsou výherci:
1. cena: Karolína Kremplová, Valašské Meziříčí
2. cena: Michaela Černotová, Praha 4
3. cena: Veronika Velechová, Hranice
Gratulujeme!

HLEDÁME KOSMETICKOU REDAKTORKU!
Pozor! Studuješ obor “kosmetička” nebo “kadeřnice” nebo jsou tahle témata jednoduše tvým velkým koníčkem a jsi si jistá, že bys mohla radit i ostatním? Staň se naší novou kosmetikou poradkyní – pro informace si piš na email konkurz@slecna.info.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.