Obdaruj svoji kamarádku


K narozeninám, ke svátku nebo jen tak. Příležitost k tomu udělat někomu radost se vždy najde. Horší už to ale je, když máš samotný dárek vymýšlet. Co by asi udělalo tvé kamarádce radost? Přemýšlíš, až se ti z hlavy kouří a nakonec vsadíš na nějakou osvědčenou klasiku. Co takhle něco nového? Inspiruj se naším článkem!

Tričko I'm fine

Je pochopitelné, že každá z nás jsme jiná. Máme odlišné koníčky, představy o životě, jiný styl oblékání apod. Nicméně všechny nás spojuje příslušnost k ženskému pohlaví, což přiznejme si, skýtá pár nápadů pro dárečky, jež by radost udělat mohly většině.

Zasmějte se nad tričkem

Je pro tvoji kamarádku něco tak typické, že by to měla nosit napsáno na tričku? Nebo chceš jen sebe i ji pobavit? Poté budou skvělou volbou právě originální trička. Vybírat si přitom můžeš z obrovského množství střihů, barevných provedení i jednotlivých potisků. Máš plno možností, co mít napsáno na tričku. Pokud se pro tento dárek rozhodneš, máš zaručeno, že vždy když si jej oblékne, vzpomene si právě na tebe.

Pro nadšené sportovce

Další z poněkud netradičních dárků je určen pro ty, kteří se celý den jen nepovalují u počítače, ale občas se rozhodnou i pro aktivní strávení volného času. Pokud navíc něco takového podnikáš právě s kamarádkou, bude tohle trefa do černého. Běhání se věnuje stále více lidí, jelikož nás udržuje ve skvělé kondici. A stejně jako ty, i tvoje kamarádka chce u toho vypadat co nejlépe. Proto jsou dámské běžecké boty skvělou volbou. Naštěstí existují opravdu krásné kousky v různých stylech i barvách, takže odhad toho nejvhodnějšího typu ti nebude činit problém. A zjistit si nenápadně velikost už bude brnkačka, nemyslíš?

Nebo raději šperk?

Určitě neplatí, že řetízky, náramky či náušnice nakupují pouze muži pro své protějšky. Není tedy problém, aby jsi i ty vybrala své kamarádce vkusný doplněk, ze kterého bude nadšená. Doporučit ti můžeme náušnice z chirurgické oceli. Jsou cenově dostupné a vypadají luxusně. Výhodu u tohoto materiálu představuje fakt, že nevyžadují prakticky žádnou zvláštní péči. A je jen na tobě, jestli raději upřednostníš decentní jemné náušnice nebo zkusíš ohromit masivnějším kouskem.

Jak vidíš, ne vždy musí radost udělat obyčejná čokoláda. Existuje spousta dalších nápadů, které tvoje kamarádky ocení a ty budeš na samém konci vděčná za jejich radostné obličeje.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.