Originality není nikdy dost

Znáš to sama, máš kolem sebe spoustu kamarádů i rodiny, což je velmi milé, ale také to znamená, že neustále slavíš něčí narozeniny a svátky. A chtě nechtě někdy člověku prostě dojdou nápady na dárky. Protože jsme ale duše od přírody přející, rády bychom obdarovaly naše blízké něčím, co je opravdu potěší nebo rozesměje.

V případě, že část mozku s názvem „inspirace na dárky“ tě zklamala, je tu přeci ještě internet. Čím dál víc e-shopů se specializuje na dárky a hlásá originalitu. Takže vzhůru na internet a nech se inspirovat.

pro muže jako dělané
pro muže jako dělané

Na oslavu s kamarády

Je léto, a tak je celkem jasné, že nějaká ta narozeninová garden party tě jistě čeká. Kamarádům zřejmě nebudeš dávat stříbrné prstýnky nebo jiné nákladné dárky, proto je tu skvělá příležitost, poohlédnout se po něčem originálním a vtipném.
Velkou zásluhou e-shopů je dělení do přehledných kategorií. Dárky pro muže, pro ženy, pro tatínky atd. Nebo dělení podle příležitosti (narozeniny, svátky, svatba…), někdy dokonce podle cenového rozpětí, což ti zaručí, že nepřešvihneš rozpočet. Takže stačí navolit správné kategorie a už jen vybírat. Většina dárků bývá skladem, takže nemusíš nad dárkem přemýšlet měsíc dopředu.
A co pro kamarády? Možností je mnoho od slavné americké pivní čepice, přes chladící půllitry, až po opravdu originální sadu sprchových gelů. Nebo například polštářky s vtipnými nápisy, svítící tkaničky do bot, tužky ve tvarech doutníků, cigaret nebo nahých slečen. Záleží jen na tom, co má kdo rád a ocení. Velmi populární jsou i kabelky se jmény slavných návrhářů, ale tak nějak „počeštěnými“. Takže pokud tvoje kamarádka ráda jde proti proudu, určitě ocení tašku Lojzy Vytóna.

Pro partnera

Pro svého miláčka jistě budeš vybírat dárek pro muže hodnotnější a dražší, ale nikdo nechce darovat jen jednu věc. Proto můžeš hlavní dárek doplnit nějakým vtipným a partnerským. Například erotickou stolní hrou pro dva nebo kostkami lásky. K dostání jsou i plyšová pouta ve všech barvách nebo sady oblečků – proč bys nemohla být jeho dárkem ty v kostýmku sestřičky nebo „zlé“ policajtky?

No a ještě pro rodinu

Maminka jistě ocení různé druhy sad pro pěstování. Samozřejmě originálních: kup jí sazeničku, ze které jí zaručeně vyroste opravdový čtyřlístek. Tatínka můžeš potěšit třeba toaletním papírem se sudoku, bankovkami pětitísícovek nebo kreslenými vtipy. Nutno uznat, že dárkové e-shopy mají fantazie dost a dost a vybere si každý.

Podívej se na příklad na www.darkoviny.cz, kde oceníš právě skvělé dělení do kategorií a dobu dodání. Co je nejlepší? No přeci úsměv na tváři oslavence!

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.