Vrať se před létem do formy

Dlouhé zimní období je již nenávratně pryč a ty se již pomalu ale jistě připravuješ na horké letní měsíce. A jelikož přípravu rozhodně podcenit nemůžeš, přinášíme ti v tomto článku několik cenných rad, díky kterým se z tebe stane pravá letní bohyně.

Grilované ovoce je opravdová lahůdka
Grilované ovoce je opravdová lahůdka

Po oněch studených měsících je třeba navrátit barvu i život do své pokožky. A nejen to. Po líné zimě je celkově tělo oslabené, a proto mu toho spousta prospěje.

Peeling celého těla

Ano, to je správný začátek. Nastartuj své tělo a dopřej mu alespoň dvakrát týdně celkovou masáž s pomocí peelingu. Na trhu je mnoho vůní i značek, ze kterých si jistě i ty vybereš. Peeling aplikuj na celé tělo, pomůže ti odstranit přebytečné nečistoty, odumřelé části kůže a lépe prokrvit celý organimus, díky čemuž budeš vypadat ihned krásnější.

Začni cvičit

Že se to jednodušeji řekne, než udělá? Ale ano, samozřejmě. Ovšem mysli na to, že již za nějaký ten měsíc budeš vystavovat své tělo slunečním paprskům pouze za přítomnosti miniaturních plavek. Rozhodně ti proto prospěje oddávat se třeba jednou či dvakrát týdně nějaké fyzické aktivitě. Vybírat si můžeš podle svého gusta. dáš přednost běhání, plavání či jízdě na kole? Je to jen na tobě, nejtěžší je právě začít.

Správná strava a pitný režim

S příchodem jara do obchodů zavítalo mnohem více druhů ovoce a zeleniny za přijatelnější ceny. Proto uričtě zavítej do některého z mnoha supermarketů a nakup si pořádnou zásobu. Ovoce nemusíš jíst jen tak, můžeš jej smíchat třeba s bílým jogurtem nebo experimentovat formou míchaných ovocných nápojů. A nezapomínej na pravidelný pitný režim. Pokud na to zapomínáš, postav před sebe láhev s vodou a dej si nějaké ultimátum, do kterého bude celý džbán vypitý. Půjde ti to jednodušeji.

Pro tvé zdraví je samozřejmě přínosné i minimum stresu, což je bohužel v období maturit a zkoušek takřka nemožné. Uvolnit se však můžeš třeba na masáži!

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Comments are closed