Vyvolení 3 – ano nebo ne?!

vv3Po odvysílání první řady reality show Vyvolených, se během šesti měsíců objevila druhá řada a teď po roce a půl, co jste Vyvolené naposled viděli na obrazovce, tu máme třetí řadu! Někdo jásá, jiní zas nadávají co komu udělali, že celé měsíce půjde tahle blbost. Ať už je máte rádi nebo ne, tak či tak o nich stejně uslyšíte, tomuhle blázinci se nevyhnete!

Jak to bude s moderátory?
Hlavní moderátorskou úlohu vzala opět Tereza Pergnerová. Vlastu Korce nahradí Miroslav Hejda a v noční show se můžeme těšit na Libora Boučka, který se bude střídat s Dianou Kobzanovou.

A co soutěžící?
Z první řady si určitě pamatujete Vladka, Petra Zvěřinu nebo třeba Reginu. I ve třetí řadě jistě uvidíte spousty „exotů“, ostatně vyberete si je sami. Z castingu bylo vybráno 60 nejlepších a 27. srpna 2007, kdy odstartovala celá reality show, se začali volit vyvolení. Na výběr budete mít třeba Martina Kociána z Luneticu nebo obyčejnou holku Markétu Karasovou, která neměla lehké dětství. Už teď víme, že v sobotu ve vile uvidíme Juliuse Csóka a sexbombu Veroniku Fasterovou.

Komu by se ta výhra nehodila, že?
Luxusní byt v hodnotě šesti milionů korun, osobní automobil Peugeot 407 SW 2.2 HDi za jeden milion, pohádková dovolená, také v hodnotě jednoho milionu korun a nakonec 250 000 Kč měsíčně. Celkem tedy za 12 měsíců to dělá 3 000 000 Kč. Už víš kde bys utrácela? ;-)

Text: Verča W.

7 Comments
  1. pro bgvg: Díky moc, sem ráda že se ti to líbí. A jinak já to teda taky nesleduju, ale napsala jsem to, protože je to docela aktuální a zajímá mě jestli to ještě někoho baví.

  2. Zdravím

    Musím uznat,že jsem tu poprvé a je to tady fantastické.VyVolení tři…no,už to není to,co bývalo…první díl byl nejlepší.:-))

  3. Ahuj.. Já bych to už nějak nehrotila, Vyvolení – první řada byla super, ale teď je to furt o tom samym..

Leave a Reply

Your email address will not be published.