Flirtuji jen s tím, kdo se mi líbí – rozhovor s Julií Kubincovou

 Julie Kubincová (29 let) prohrála ve volbě do vily Vyvolených se Zdeňkou Souškovou. Po prohře si z hecu natočila vlastní medailonek, stále v ní ještě byla jiskřička naděje, že to nějak vyjde. Ale asi to tak mělo být, že ve vile neměla hřmít. Je stále usměvavá, ale dokázala by také pěkně vystrčit růžky.

Doma má dva kocoury, po pracovní stránce by se chtěla věnovat focení, prodeji kosmetiky a líčení. V soukromém životě chce být šťastná s partnerem, kterého momentálně nemá. O volbě Vyvolených, seznamování, lásce a flirtování si můžeš přečíst v následujícím rozhovoru.Julie-fotka-na Slečna.info

Poznávají Tě lidé na ulici?

Někdy ano, spíš mladší generace a hlavně dívky.

Vyvolené už nikdy nebudou dávat ani u nás, ani ve světě. Nemrzí Tě to? Přihlásila by ses znovu do podobné soutěže?

Rozhodně bych se sama nikam nepřihlásila.

Jaký to je pocit, sedět se soupeřkami a dívat se na publikum?

Už jak jdete po schodech do studia nejen, že běží můj první medailonek, který vidím poprvé, fotku v rozstřelu, která se mi moc nelíbila, ale běží vám hlavou milión myšlenek, který nemají žádný význam. Najednou když jsem viděla soupeřky, říkala jsem si, že mě dali do skupiny, do které nepatřím, ani bych nechtěla patřit. Cítila jsem se špatně, trošku mě to podlomilo sebevědomí, věděla jsem, že nemůžu uspět v rozstřelu s dlouhovlasými holkami. U nás krátké vlasy tolik nefrčí. Soustředila jsem se hodně na pohyby těla, kontrolovala jsem se co řeknu, přemýšlela jsem co řeknu,možná to byla chyba.

Seznamuješ se snadno s muži?

Ano, oni spíše se mnou.

Prozradíš čtenářkám Slečna.info kdy a jak jsi prožívala úplně první lásku v životě?

Bylo mi 15 let, byla jsem holka z vesnice, která nebyla na diskotéce. Kamarádka ve škole mluvila o klubu kam chodí, tak jsem šla s ní. Táta mě nechtěl pustit, nakonec svolil… a mě začal nový život. Kamarádka mi představila svého kamaráda, který do klubu přijel na skateboardu, hned to mezi námi zajiskřilo. V ten den mě šel vyprovodit na zastávku, musela jsem být na desátou doma. Ještě v ten den jsme si dali rande na druhý den. Procházeli jsme se, povídali, seděli v parku, večer na rozloučenou mě políbil. Byl to první polibek v mém životě. Cítila jsem se, že se vznáším. Tahle láska sice nevydržela dlouho, ale někam mě to posunulo dál. Díky němu jsem zažila spoustu srandy a skvělých zážitků i když jsme jen kamarádi.

Zamiluješ se na první pohled?

Jak kdy, ale spíš ne.

Je pro Tebe flirtování zábava?

Flirtuji jen s tím, který se mě líbí a koho bych chtěla poznat i na další čas.

Představ si situaci – jsi například v práci, či ve škole, ve frontě na obědě. Za Tebou stojí nádherný kluk, který se Ti moc líbí. Začneš s ním okamžitě flirtovat, i když jsi zadaná? Kdybys byla nezadaná, začala bys hned flirtovat?

Kdybych byla zadaná tak mě sám od sebe nebude zajímat, to by mě musel oslovit sám.
Kdybych byla sama, tak se otočím, nenápadně kouknu a zjistím situaci, jestli se taky podíval. Když ne, tak si ho dál nevšímám :-) je dobré mít v těchto situacích kamarádku, trochu to pomáhá uvolnit situaci.

Co poradíš čtenářkám, kterým se líbí ve škole nějaký kluk, třeba z vedlejší třídy, a neví jak se s ním seznámit?

Důležitý je vědět, jestli se mu líbím i já.  Určitě dobrý je napsat dopis, no o pocitech, spíš srandovní, aby ho zaujal. Jestli odepíše, tak je vyhráno. Určitě se pak rád sejde.

 

Co Tě vedlo přihlásit se do vily Vyvolených?

 Přihlásil mě tehdejší přítel, pak se mě ozvali, ať přijdu na casting a najednou jsem si uvědomovala, že by nebylo špatné si vyzkoušet svět za kamerami, poznat nové lidi, zkušenosti. A zjistit jak se budu v takové situaci chovat :-)

Rozhovor pro Slečnu připravila Petra Lecnarová

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.