Kaskadérkou v posteli. Značka: raději nezkoušejte!

Mnohé z vás možná ještě milování neprožily, jiné ho naopak mají až až. Všechny nás ale zajímá, jak být netradiční v milostných hrátkách, abychom potěšily nejen sebe, ale i partnery.

Existuje mnoho různých poloh, které zpříjemní naše milování, ovšem jsou i takové, které dokáží pobavit, zranit, ale především pro nás obyčejné smrtelníky jsou i tak trochu neproveditelné. Nebo by sis s přítelem troufla i na tyhle extrémně kaskadérské polohy? Ale začněmě zlehka.

Otevřené kleště

Tato poloha je celkem normální, ovšem pro dámy malinko nepohodlná. Nejprve by si měla udělat svíčku a pak roztáhnout nohy, partner tě uchopí za kotníky a seshora do tebe pronikne. Asi bychom musely být gymnastky, abychom v takové poloze vydržely dlouho. Ovšem prý má blahodárné účinky na uspokojení ženy.

Nohy za hlavou

Dokážeš dát nohy až za hlavu a položit je za ni? Já ne. Pokud to zvládáš a netrpíš při tom bolestí, vyzkoušej tuto polohu. Jak už bylo řečeno, nohy položíš a natáhneš za hlavu. Muž si stoupne nad tebe, pokrčí nohy a zasune penis kolmo do tebe.

Houpačka

Tak tato poloha mě pobavila. Tu nezvládne jen tak někdo! Polohy houpaček jsou spíše ukázkou toho, co lidé se svým tělem dokážou. Pochybuju, že to někdy napadne někoho zkoušet. Při této poloze muž dělá jakoby kliky, zatímco je v ženě. Šílené!

Helicopter Man

Má váš přítel rád helikoptéry? Pak by ho mohlo zajímat právě tohle. Při této poloze žena leží na briše, ale vystrčí zadeček. Partner si lehne jakoby do kliku křížem přes tělo parnerky a je v ní. Pak už se jen bude otáčet kolem ženy stále dokola…

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.