Sex na jednu noc – jaká jsou jeho pravidla?

Ať již tuto aktivitu sem tam provozuješ nebo tě jednoduše teprve jen láká, měla bys znát několik základních pravidel ještě před tím, než vyrazíš na lov. Existuje totiž pár zásad, díky kterým se nemusíš obávat nebezpečí nebo případných výčitek svědomí.

A co že je na sexu na jednu noc asi nejlákavější? Na rozdíl od stálého partnera se můžeš konečně pořádně odvázat a dát nahlas najevo svoje pocity. Lákalo tě někdy použít nějakou erotickou hračku? Nyní máš konečně laska-milenci-sexpříležitost! Většinou se nejprve konzumuje nějaký alkohol, a proto není zase tak těžké vyjádřit, co vlastně chceš. Pokud si však nedokážeš představit akt bez lásky, nebude tato věc v žádném případě pro tebe.

Vyber místo

Jelikož svůj nový objev znáš pouze krátce, dávej si velký pozor na to, kde se budete sexuálním hrátkám oddávat. Raději vyber místo ty, budeš mít jistotu, že tě neodvleče někam, kde nevíš co čekat. Ideální volbu představuje hotel na úrovni – je zde veškerý komfort a také dostatek lidí, kteří by ti v nejhorším mohli pomoct a zároveň se dočkáš i jisté anonymity. Neuškodí si přitom do kabelky přihodit třeba pepřový sprej – jen tak pro jistotu.

Žádné výčitky

Pokud nejsi na sex na jednu noc připravená, nedovol, aby k němu došlo. Předem si dej jasný cíl – užít si, zažít neopakovatelný orgasmus, zkusit něco nového. Jakmile bude po všem, nedávej si za celou událost vinu spočívající v tom, co by na to asi lidé řekli. Jednoduše jsi to v té chvíli udělat chtěla a nic špatného na tom není.

Nečekej něco víc

Ať už před nebo po vašem úžasném milování, nikdy nepřemýšlej nad možným pokračováním a rozvíjením vztahu. Samozřejmě, že existují páry, které dal dohromady právě sex, ovšem není jich zase tak moc. Nepředstavuj si proto, jaké by to bylo spolu žít nebo jak krásné by mohly být vaše děti.

Žádný kontakt

S předešlým bodem souvisí i tento. Přemýšlíš, jestli přes noc zůstat spolu nebo raději ihned odejít? Obecně se doporučuje druhá možnost – vyhneš se setkání s protějškem po ránu za střízliva a trapnému loučení, kdy vlastně nevíš co říct. Nechtěj telefonní číslo ani adresu a nedávej ani jemu svoje osobní informace. A co když si tě bude chtít třeba vyfotit ve spodním prádle, protože jsi pro něj hrozně okouzlující? Nevěř mu. Neznáš ho a nevíš, co by s materiálem mohl později udělat.

Ochrana

A nakonec něco, co by mělo být každé z nás jasné. I přesto, že bereš hormonální antikoncepci, nenech partnera konat bez prezervativu. Pro jistotu měj nějaké sama u sebe a nespoléhej se pouze na něj, pravděpodobně by ses stejně u většiny nedočkala.

Co si myslíš o sexu na jednu noc ty? Šla bys do toho?

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Comments are closed