Sexuální bizardnosti

Ne všichni lidé na světě se spokojí se stejnými sexuálními potřebami. Některým postačí postel, či sem tam nějaké to nevšední místo. Ale někteří na světě si libují ve starých lidech, stromech a dokonce i žiletky dokáží přinést to patřičné vzrušení. Že nevěříš? Dnešní článek tě přesvědčí o tom, jaké nevšední sexuální úchylky existují.

Pro začátek by bylo fajn říct si, co se vlastně pod pojmem sexuální úchylka skrývá. Odborníci tak označují chování, které je v příslušné zemi považováno za poruchu osobnosti a je svým sex uchylka pouta bdsmzpůsobem nenormální.

Milovníci přírody

Ani si nedovedeš představit, jak může být takový strom nebo keř pro tyto osoby zajímavým objektem. Takto postižení jedinci se nazývají dendrofilové a opravdu se dokáží z úkazů přírody naladit na sexuální notu. Určitým odvětvím je poté soustředění se na malá zvířátka – mravence či šneky a jejich následné přikládání k pohlavním orgánům.

Kde je nějaká žiletka?

Další absurdní úchylkou trpí lidé, jež si svůj sex nedokáží představit bez žiletky. Tyto nevinné hrátky s ostrým předmětem – nazývané jednoduše žiletkářství, mohou okořenit styk do té doby, kdy se používá pouze k rozříznutí oděvu. Ovšem hranice je velmi tenká, pokud to dotyčnému nestačí, jde s řezáním ještě dál.

Hmm a co tahle socha?

Máš ráda sochy a ráda se na ně díváš? To je vcelku normální. Pokud ale při pohledu na ně přemýšlíš, kde vybiješ své sexuální napětí, je už něco špatně. Tito jedinci se navíc někdy ukájejí i na samotném neživém objektu. Přílišným milovníkům soch se říká statuofilie.

Sexy dědeček nebo babička

Ne, tady neřadíme to, že máš o několik let staršího a vyspělejšího přítele. Takto zaměření lidé, jinak také gerontofilové, si libují s opravdu výrazně starším protějškem. S nikým jiným by vlastně ani souložit nedokázali.

Hrátky na upíra?

Ve výčtu sexuálních úchylek jdeme stále dál. Věřila bys, že některé muže vzrušuje tvá krev? A to dokonce ta menstruační? Zvláštní, že? Ale i takoví mezi námi jsou, otázkou však zůstává, kdy už jim tato každoměsíční radost nebude stačit….čest máš tím pádem s krevním fetišistou.

Jak vidíš, sexuálních úchylek je opravdu hodně. Každý z nás se trochu liší od normálu, někteří však o něco více. Zbystřit bychom ovšem měli, pokud se jedná o případ, který ohrožuje něčí zdraví, ať už fyzické nebo psychické.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.