Swarovski Elements: Luxus dostupný všem

Která z nás by ještě neznala šperky Swarovski, které nadchnou každého svou jiskrnou blyštivostí a stylovým designem. Ozdobit se originálními kousky přímo od Swarovski si však může dovolit málokterá z nás. A od toho tu jsou Swarovski Elements.

Šperky vyráběné z komponentů Swarovski nás nepřijdou na částky v řádech tisíců, nýbrž několika stovek. Na kráse jim to nijak neubírá. Seženeš je ve zlatnictvích, obchodech s bižuterií a samozřejmě také v internetových obchodech.

swarovski

Historie Swarovski

Společnost Swarovski je v současnosti největším producentem broušených krystalů na světě sídlící v rakouském městě Wattens. Právě tam začal Daniel Swarovski roku 1982 k výrobě křišťálu používat svůj vlastní vynález, automatický stroj umožňující naprosto precizní broušení skla. Jelikož se jedná o energeticky velmi náročný proces, Swarovski dokázal chytře zužitkovat elektřinu z místních vodních elektráren. Svůj výrobní postup si zanedlouho nechal patentovat a dnes je jeho jméno známé skutečně po celém světě.

Trendy pro jaro/léto 2010

Nejnovější kolekce komponentů Crystallized – Swarowski Elements pro období jaro a léto 2010 oslavuje éru tvůrčí svobodomyslnosti. Z barev je v popředí nebesky modrý opál, lávově červená, šampaňská, šedá, temně zelená a čokoládově hnědá. U šperků Swarovski máš vždy jistotu, že jen tak z módy nevyjdou a budeš je moci využít k nejrůznějším příležitostem.

Naše tipy:

swar1

1. Přívěsek ve tvaru srdíčka, 1069 Kč
2. Náušnice s čirými krystaly, 990 Kč
3. Náramek s drobnými růžovými srdíčky, 870 Kč

swar2

4. Modro zelený náramek, 995 Kč
5. Stříbrný prsten s různobarevnými krystaly, 1350 Kč
6. Náušnice s nádechem zlato hnědé, 1140 Kč

Kde si můžeš tyto šperky koupit? Mrkni na internetový obchod sperky-piercingy.cz, kde seženeš spoustu dalších zajímavých modelů vyrobených ze Swarowski Elements. Mimo to zde nalezneš velký výběr piercingů a moderních šperků z chirurgické oceli.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.