5 věcí, které skrývá jeho profil na seznamce

Zajímá tě, na co si máš dát při procházení jeho profilu pozor, než aby tě reálné setkání nepříjemně zaskočilo Nedávna studia publikována na amerických univerzitách Cornell University a University of Wisconsin-Madison poukázala na fakt, že 80% lidí, kteří používají on-line seznamky lžou u jejich výšky, hmotnosti nebo věku. Máme pro tebe dalších pár věcí, o kterých mají muži tendenci lhát na svém profilu.seznamovani-online-profil-rady-tipy

Jeho práce

Konečně to klaplo? Chystáš se jít ven s dobře vypadajícím šéfem prosperujícího start up-u, v současnosti tak populárního typu podnikání? Nebuď překvapená, pokud to znamená, že má skvělý nápad na aplikaci a pracuje z garáže jeho rodičů. Většina mužů má tendenci nahustit jejich tituly nebo odpovědnosti s cílem zapůsobit na ženy. Není dobrý nápad zeptat se na výšku jeho platu, ale sázka na jistotu je požádat ho o sdělení pro jak velkou firmu pracuje a jakou funkci zastává. Prezentovat se jako ředitel je velmi působivé, ale ne v případě, že společnost sestává z něj a jeho psa.

Jeho záměr

Jen proto, že je člověk na seznamce, neznamená to, že hledá dlouhodobý vztah. Ve skutečnosti, pokud jsi na Tindru, měla bys předpokládat, že se chlap snaží jenom o další zářez. Kromě některých aplikací, kde výslovně musíš říct, zda chceš randit, psát si, něco víc (erotická seznamka) nebo prostě uvést jaký je tvůj záměr, je často záměr chlapů na seznamce neznámý.

Jeho výška

V průměru kluci říkají, že jsou pět centimetrů vyšší, než ve skutečnosti jsou, a budou předpokládat, že to nepřineseš svinovací metr na první rande. Pokud nechceš být zaskočená, že na rande přijede někdo nižší než ty, odečti si pár centimetrů už při prohlížení jeho profilu.

Jeho hmotnost

Seznamka často obsahuje fotky z doby, kdy si připadáme fyzicky nejpřitažlivější. Takže pokud se na prvním rande objeví muž s deset kilo nadváhou nemusíš být v šoku. Pokud budeš mít štěstí, může se právě dostávat z rozchodu s dlouhodobou přítelkyní a zrovna tehdy mají muži tendenci narůstat. Změna nastane, když už se cítí, že je třeba udělat dojem na svého (nového) partnera. Teď, když jsi to jediné, co ho zajímá, věř, že chce vypadat skvěle. Ale pesimista ve mně se přikloní k varování, že shazování kil může být o trochu těžší, než jste si oba představovali.

Jeho věk

Jedním z nejčastějších lží mužů na seznamovacích profilech je lhaní o jejich věku. Častěji je pravděpodobné že je starší než uvádí. Pokud jsi nedávno překročila svoji dvacítku a on uvádí, že mu je 29, klidně se může stát, že mu bude ve skutečnosti 35 let.
O seznamování byly napsány už stovky článků, můžeš si také přečíst o seznamkách.

Autorka: Katarína

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.