Láska přes internet

V současném světe nesymbolizuje seznamování online nijak závratnou novinku. Lidé zde potkávají nové přátele se stejnými zájmy, někteří dokonce objeví i své vysněné lásky. Všemu ovšem předchází fáze pouhého psaní si, kdy se musíte jeden druhému zalíbit. A potom? Konečně první rande! Ovšem pozor, ne vždy je to dobrý nápad.

Stejně jako se rozmohl tento způsob navazování kontaktu, zvyšuje se i počet falešných profilů. Jen si to představ. Sedíš takhle doma a píšeš si s opravdu skvělým mužem. Poslal ti krásné fotky, má hromadu zájmů, je pocitacove-hrysportovec a navíc hraje i na hudební nástroj. Tohle si ovšem myslíš jen ty, na druhé straně obrazovky možná číhá nevzhledný padesátník, který se touto cestou snaží zabavit.

Začínáme

Pokud po internetovém seznámení opravdu zatoužíš, je třeba učinit první krok. Ten představuje vytvoření profilu na některé z množství seznamek. Uvedeš zde své základní údaje, popíšeš, koho hledáš a připojíš fotku. Následně buď sama vložíš inzerát nebo naopak na některý odpovíš. Pokud už se s nějakým klukem spojíš, přichází řada na pořádné prozkoumání jeho profilu a osobnosti.

Kdy zbystřit

Existují i případy, kdy bys měla zvýšit svoji pozornost. Tak například si dávej pozor na osoby, které jsou permanentně online a vždy ti okamžitě odepíší. Znamená to totiž, že nemají nic jiného na práci a jsou nudní. Stejně tak je to i v situaci, kdy na otázku ohledně oblíbených jídel či filmů odpoví, že je jim to jedno. Muže bez názorů přeci nechceš, viď?

První rande

A konečně je to tady. Zdá se ti, že si spolu rozumíte a zatoužíte po tom se konečně vidět na vlastní oči. To je přirozené, ale přeci jen je opatrnost stále na místě. Místo pro první rande zvol raději ty. Budeš tak mít jistotu, že víš, kam jdete a dotyčný si tě nikam neodtáhne. Vybírej přitom veřejná místa – kavárnu, cukrárnu atd. Pokud se ti na něm nebude cokoliv zdát, nezapomínej se pojistit kamarádkou, která ti v nejhorší chvíli svým telefonátem pomůže dostat se od něj pryč. Stejně tak vždy více osob informuj, že se na takovou akci chystáš, budeš se cítit mnohem více v bezpečí.

Seznámení přes internet je velmi jednoduché. Lidé schovaní za svým monitorem se mnohdy nebojí a domýšlejí si věci, které nejsou tak úplně pravda. Stydliví lidé se více odváží, v reálu budeš překvapená jejich ostýchavostí. Na to se musíš připravit. Ovšem existují i případy, kdy tímto způsobem lidé našli svoji osudovou lásku. Hodně štěstí!

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.