Štěstí přes písmenka

Vánoční svátky jsou v něčem podobné Valentýnu, uhodneš čím? Pokud jsi singl, je právě tohle čas, kdy na člověka padá největší smutek a o to víc by k sobě potřeboval drahou polovičku. Jestli je to i tvůj případ, máme pro tebe snadné řešení.

Člověk obecně není stvořený k osamocenosti. Tak to prostě je. Proto zcela přirozeně online_laskahledáme partnera, se kterým chceme sdílet dobré i špatné, být mu oporou i se o něj moci opřít a jednoduše – nebýt sami.

Není se za co stydět

Jako singl holka bys měla udělat pár kroků proto, abys našla svou lásku. V prvé řadě sobě i okolí přestat namlouvat, že být sama je skvělé, že jsi ráda nezávislá a že vlastně nikoho vůbec nepotřebuješ. Po večer stejně brečíš do polštáře, tak si to alespoň natvrdo přiznej.

Je to první krok proto, abys k sobě vůbec svého vyvoleného pustila. Ono se to nezdá, ale vnitřní svolení s tebou udělá divy. Stejně tak, pokud se přiznáš i kamarádkám, určitě začnou pátrat a první rande na sebe nenechá dlouho čekat.

Přiznat si, že se cítíš být sama a chceš to změnit je přirozené. Nikdo se ti nebude smát a nejsi méněcenná. Jsi prostě jen momentálně sama, to se dá změnit a není to ostuda.

Na vlastní pěst

Krokem dvě je co? No přeci samotné hledání. Krom toho, že se na ulici usměješ na kluka nebo na diskotéce nebo půjdeš na to rande co ti dohodla kamarádka, je tu ještě jedna cesta.

Stále  ještě lehce opomíjená. Je to internetová seznamka. Někteří lidé ji stále považují za cosi pofidérního, kde na tebe jistě nečíhá ten pravý vztah. Je to ale obrovský omyl.

Internetová seznamka je stejně dobrý kanál jako jakýkoli jiný. Ke všemu šetří čas a díky profilům se o svém protějšku ihned něco dozvíš.

Ano, jistě ber v potaz, že se člověk někdy chce udělat lepší, takže profil může trochu přehánět. Ale nebude trvat dlouho, aby ses začala skvěle orientovat.

Seznámení s mužem přes takový portál rozhodně může vyjít. Sama kolem sebe mám páry, které se takto poznali a jsou spolu několik let. Někteří z nich mají už po svatbě.

Pár pravidel

Pro seznámení na internetu ti tu sepíšeme pár rad  čeho se držet, abys nebyla zklamaná.

  • Ano, někteří muži ve svých profilech přehání, ale ruku na srdce, ty ses ani o malinko nevylepšila? Ber profily ostatních lehce s nadhledem.
  • Přišel na domluvenou schůzku někdo jen zdánlivě podobný fotce a je vidět, že o sobě hodně lhal? Neřeš to, prostě odejdi a vymaž ho. To se prostě sem tam stává.
  • Nikdy si s nikým nedopisuj přes internet přespříliš dlouho – pak si ho v mysli začneš idealizovat a reálné setkání bude nejspíš zklamáním.
  • Nelži o sobě, nedělej se hubenější vyšší a co já vím co ještě – zklamání totiž pak čeká muže
  • Internetová seznamka je zcela rovnocenná jako každé jiné setkání, proto se nestyď, pokud zrovna tam poznáš svou lásku

 

Nezbývá než popřát hodně štěstí, pevné nervy a držíme ti palce. Třeba svou životní lásku najdeš právě takhle a budeš mít příští Vánoce úplně jiné starosti.

 

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.