Štve tě zkouškové? Restartuj se od hlavy k patě

V zimě tělu chybí nejen sluníčko, ale také pohodové odreagování. S jarní únavou tak bojovala spousta z nás a teď se na nás navíc navalily testy, zápočťáky a zkoušky. Chceš si užít úžasné léto v kondici a s úsměvem na tváři? Dopřej si po zběsilém zkouškovém maratonu pořádný restart.

Těšíš se na akční léto? Připrav se na něj

Nevíš, kam dřív skočit. Únavu se snažíš přemoct, protože pohled na tvé povinnosti tě děsí natolik, že prostě nedokážeš vypnout… Je sice pravda, že tvou práci za tebe nikdo neudělá, nicméně po období stresu a nadlidských výkonů bys měla tělu dopřát pořádnou regeneraci.

Dopřej si “holčičí” den

Při všech starostech jsi někdy ráda, že si vůbec dokážeš umýt vlasy. Co ale ten oloupaný lak na nehtech? Zanedbané obočí? Nech všechny starosti stranou a vymez si alespoň den pouze sama pro sebe. Připrav si domácí pleťovou masku, pusť si příjemnou hudbu a klidně zhřeš zmrzlinou nebo čímkoliv, co ti vždy udělá dobře. Pokud možno se vyhni jakémukoliv stresu, vypni i svého mobilního kamaráda a nenech se rušit, aby sis tyto chvilky mohla naplno užít.

A pokud máš ušetřenou nějakou tu kačku, vyraz na nákupy. Nemusíš utratit majlant, odměnit se za svou píli můžeš klidně jen maličkostí, která ti však udělá radost. Nerada nakupuješ sama? Vytáhni i kámošku a zajděte si na drink. Během několika hodin nabereš tolik energie, že se s dalšími povinnostmi lehce popereš.

Tip Slečny: Co takhle vyzkoušet profesionální kosmetickou proceduru nebo nějakou zajímavou masáž? Na internetu nalezneš spoustu zajímavých slevových akcí, u kterých jsi možná zatím jen tajně slintala… Proč si konečně nějakou nedopřát?

Romantika pro odreagování

Možná nejsi zarytá romantička, ale příjemné chvíle ve dvou, večeře při svíčkách nebo alespoň romantický film udělají dobře každé z nás. Špatné pocity nahradí euforickou náladou, při které si perfektně pročistíš hlavu. Naplánujte si s miláčkem víkendovou “mini dovelenou”, užívejte si skvělého jídla i pití, příjemných procedur a hlavně sami sebe. Nebo společně vymyslete výlet do přírody. Nezabývejte se tím, co vás čeká doma a hlavně se nepouštějte do žádných zbytečných rozepří, které by mohly jinak příjemný pobyt zkazit. Užívejte si vzájemné blízkosti, nevynechejte roztomilého škádlení a samozřejmě krásného sexu, který za romantickým pobytem udělá tu správnou tečku.

Lázeňské hýčkání s kámoškou

Schází ti ve zkouškovém čas na nejlepší kamarádku, ségru nebo maminku? Naprav to a naplánuj pro vás relaxaci hodnou bohyň. Vyberte si některý z lázeňských či wellness pobytů a nechte se hýčkat příjemnými masážemi nebo procedurami. Večer si zajděte zatancovat na místní diskotéku nebo si zajděte zasportovat. Lázně  jsou ideální místem pro zotavování těla i duše.

Tip Slečny: Hledáš více možností, jak dodat tělu pořádnou dávku energie po vyčerpávající zimě? Mrkni na www.zlatarybka.cz, kde objevíš spoustu dalších zajímavých procedur a pobytů či nápadů na dárky pro tvé blízké.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.