Moje postel, můj hrad!

Vzhůru do toho a půl je hotovo! O co přesně jde? O odpočinek. Přiznejme si, často na něj nejen zapomínáme, ale také ho dost šidíme. Vždycky když potřebuješ ukrojit z nějaké části dne, abys stihla učení, přítele nebo kamarádky, ukrojíš právě z odpočinku. To se ale může i šeredně vymstít.

Tak jako se mluví o zdravém stravování, pitném režimu a cvičení i spánek je nedílnou součástí úspěchu. Nejen pro krásnou postavu, ale hlavně pro vyrovnanou sex-v-posteli-milovaniosobnost a proto, abys byla sama se sebou šťastná.

Se slepicema

Vzpomeň si na své dětství. Po večerníčku, šup do postele a spát. To znamená někdy po sedmé večer, ale rozhodně do půl deváté. Ještě pohádku na dobrou noc a už jsi nevnímala svět až do rána. A teď si vzpomeň, jaká rána jsi měla. Probudila ses, ještě chvíli objímala prince a zavírala bránu tvého zámku a těšila se, co ti další den přinese. Nebylo to hezké? Probudit se a mít radost z nového dne, být natěšená co se bude dít?

A teď si uvědom, jaká rána míváš dnes. Budík zamáčkneš ještě dvakrát a po třetím neúprosném zvonění neochotně opouštíš vyhřátý pelíšek. Nebylo by lepší, kdyby se rána podobala opět těm z dětství?

Investuj do sebe

Kromě toho, že bys měla spát alespoň osm hodin denně – ano, prostě je to tak! Měla bys mít také kvalitní podmínky pro spánek. V ložnici nebo pokoji kde spíš by měl být klid, tma, žádný hluk a hlavně – kvalitní postel (např. http://postele-velda.cz/luxusni-postele-praha-zdrave-spani-praha/).

Starý otoman po babičce ti nikdy neposkytne dostatek pohodlí, což ve výsledku znamená, že tvé tělo si nemůže kvalitně odpočinout. Mrkni například na postele praha, kde zjistíš, jak pohodlná a “snová” může postýlka být.

Musí být tak akorát měkká, prostorná a musí se ti samozřejmě i líbit. A musí se ti v ní zdát ty nejkrásnější sny, abys ráno mohla plná energie vstát a těšit se jak malá, co nového tě čeká. Špatná postel naopak, ti může přinést zlé sny, bolení zad, hlavy, nohou a další. To má pak za následek špatnou náladu a tím pádem i špatná rozhodování.

Uprostřed, v rohu, u okna, kdo ví?

Ani umístění postele bys neměla podcenit. Někdy se právě špatnou polohou v místnosti stává spánek spíše noční můrou, než sladkým sněním. Pokud ses rozhodla svou postel spanek odpocinekpostel obnovit, vyměnit nebo upgradovat, podívej na postele Praha 4. V jejich prodejně nejen že můžeš postýlky vyzkoušet, ale jistě ti i poradí, která je pro tebe vhodná a kam ji umístit, aby sis spánek opravdu užila.

Věř, že pokud dnes vstáváš více unavená, než odpočatá, výměna postele udělá zázraky. A třeba pak díky tomu stihneš ráno i cvičit, udělat si zdravou snídani a dát si osvěžující sprchu. Takže držím palce!
V neposlední řadě jde samozřejmě také o to, s kým postel sdílíš a jestli je to ten pravý. Ať už muž, pes nebo kočka. Postel je základ našeho života, v ní se rodíme, milujeme i umíráme, tak proč bychom právě ji měli šidit?

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.