SOUTĚŽ s LUSH a vyhraj!

Jelikož každá z nás chce být krásná, musíme se nejen pěkně oblékat, ale i pečovat o své tělo, pleť a duši. A protože se pomalu blíží podzimní období, co je nasnadě? Naložit se do voňavé vany a relaxovat, dokud se nerozpustí všechny problémy v bublinkách a pěně.

Díky pravidelným relaxačním koupelím se dostaneš do pohody, což se projeví nejen na dobré náladě, ale i na pleti a celkovém vyzařování tvé osobnosti. Ale aby takové uvolňující koupele byly opravdu k Celebrate-500x500něčemu, měla bys používat správné přípravky.

LUSHni se

Značka LUSH ti přináší řadu koupelových balíčků, pro které se jistě nadchneš. Tady jsou:

Celebrate – tenhle “party” balíček obsahuje především přírodní, ručně vyráběná mýdla, která můžeš použít nejen sama, ale například i s partnerem na společnou koupel.

Relax More – obsahuje relaxační masážní olejíček a mýdla s uklidňující vůní. Skvělé pro uvolnění.

Hello Gergeous – spíše dárkové balení, obsahující blahodárný sprchový peeling, krém na tělo i sprchový gel. Vše samozřejmě krásně ladí.

Honey Farm – na tomhle balíčku se podílejí především pilné včelky. Vše s vůní medu a vosku. Takže pro milovníky těchto výrobků ideální.

Ray of Sunshine – optimistická bomba. Vůně, které tě naplní pozitivní energií, včetně kouzelného SUGAR SCRUB.

A co je na tom všem nejlepší? Že 5 z vás vyhraje po jednom z těchto skvělých balíčků. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku!

Soutěžní otázka

Co to je výrobek Sugar Crub od LUSH?

a) masážní kuličky z cukru proti celulitidě
b) pochoutka ke kávě

Odpověď hledej na lush.cz

Odpovědi zasílej na mail soutez(zavinac)slecna.info. Do předmětu uveď „ LUSH“. Soutěž končí 30.9. 2014.

O výhercích se rozhodne slosováním. Poté je kontaktujeme prostřednictvím e-mailu.
Pořadatelem soutěže je internetový magazín Slečna.info. Osobní údaje mohou být využity výhradně ke kontaktování výherců. Soutěžící souhlasí s kontaktováním ohledně dalších soutěží prostřednictvím emailu. Nejedná se o spam.

Adéla Dokonal Rovenská

Mladá, vdaná, šťastná a plná zážitků - 24 let není žádný věk, ale je to ten nejkrásnější. Ráda jí, ráda se baví, poznává vše nové a miluje vztahy. Je otevřená a vděčná životu, že jí poskytuje tolik nového poznání všeho druhu :-) A slíbila si, že navždy alespoň trochu zůstane dítětem...

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.