Jak být mrcha? Buď sebevědomější a ctižádostivá

Domníváš se, že je lepší, když se budeš v životě chovat jako potvora? Myslíš si, že mrchy to dotáhnou dál, než hodné holky? A opravdu získají svého idola na více než jen sex? To už Slečna nechá na zvážená tobě. Zjisti, jak být mrcha v různých životních situacích.
Jak být mrcha

Záleží jí na ostatních?

Mrcha se neohlíží na své okolí a jejich reakce. Nároky ostatních jsou jí většinou ukradené. Dělá si, co se jí zlíbí. Naopak hodná holka by se pro jiné rozdala, přestože to pro ni leckdy znamená ustoupení z vlastních cílů a přání. Co je lepší?

Je sebevědomá

V žádném případě by o sobě nepochybovala. Nosí se jako dáma a slovo skromnost jí moc neříká. Nevidí na sobě sebemenší chybičku, a kdyby přece jen, tak se tím určitě nebude trápit, protože pro sebe je dokonalá i přesto a vždy má v rukávě spoustu dalších věcí, kterými zaručeně zaboduje.

„Hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé kam chtějí.“ Ute Erhardtová

Mrcha mění svoji tvář

Nikdy se nemůže stát, že by s mrchou byla nuda. Dokáže být zábavná. Hraje si s vámi, plánuje večírky a další věci podle své nálady. Neptá se, co by chtěl dělat ten druhý, udělá to, co sama uzná za vhodné a na co má chuť. Každou chvíli bude jiná. Možná s ní její druhá polovička zažije pestré okamžiky, ale ne každý stojí o život plný nepředvídatelných dobrodružství, obzvlášť když musí druhý den vstávat do práce. Ale kdo s ní neudrží krok, má smůlu. Naopak hodná dívka by se dokázala přizpůsobit a strávit večer klidně u televize, když se její partner necítí zrovna ve své kůži.

Nebojí se toho, co chce

Problém jí v žádném případě nedělá říci si o to, co chce. S potřebami druhých a jakýmikoliv výčitkami neztrácí čas. Co se týče sexuálního života, nebojí se partnerovi říci, co ji uspokojuje a co nového by chtěla zkusit. Obvykle se neptá, ale rovnou koná. Je jí jedno, zda by přišla tomu druhému směšná, hlavu si s tím lámat skutečně nebude. Partner s ní může zažít sexuální smršť. Rozhodně nehrozí, že by předstírala orgasmus. Pokud ji však opravdu partner uspokojí, dokáže to ocenit.

Nikdy ji nikdo nemá jistou

Pakliže by partner očekával, že by ho taková mrcha čekala v teple domova s přichystaným obědem, je na omylu. Je sobecká a flirtování s ostatními nebere jako nevěru, naopak se v tom vyžívá. Pokud má stálého partnera, nikdy ji nemá stoprocentně jistou a musí si ji získávat neustále.

Svoboda je jí vším

Svého partnera by nikdy do ničeho netlačila. „Nechceš nikam jít? Nechoď! Seď doma!“ A to nejen v případě trávení volného času, ale i co se otázek vztahu týče. Rodinný život jí nic neříká, manželství je málem její noční můrou. Děti nemá moc v lásce a pohlídat kamarádce holčičku, to je pro ni obrovský problém. Od svého milého nebude mrcha vyžadovat něžná slůvka, milostná vyznání ani sliby lásky a věrnosti.

Zajímá se o svého partnera?

Než by se své druhé polovičky zeptala, kde tak dlouho byl, raději si ukousne jazyk. Může to vypadat, že se o svého milého nezajímá, ale především nemá potřebu dělat zbytečné výstupy, aby ukázala svoji převahu. Chce její vyvolený jet na pánskou jízdu, na hory, do lesa či se potápět? Vše mu povolí, aniž by se něčeho obávala. Vždyť ona se dokáže zabavit i bez něj. V ničem by druhého neomezovala, ale to samé čeká na oplátku od něj.

Oblečení střídá jako své boty

Jeden den ji vidíš jako sexy kočku, druhý ve volných riflích, další dny jako sladkou panenku, neodolatelnou slečinku, ale vždycky to bude mrcha, která by neunesla vyjít mezi lidi bez stylu. Dokonce ji nepotkáš ani nenalíčenou, make-up je pro ni životně nepostradatelný.

Práce je na prvním místě

Žádné lidské hodnoty nejsou zařazené v jejím žebříčku hodnot výš než kariéra. Dokonce ani partner pro ni není tolik důležitý jako slibně se vyvíjející pracovní dráha. Udělala by pro ni první poslední.

Mrcha v posteli

Nezávazný sex či sex hned na první schůzce? Proč ne. Alespoň pozná, zda to má s jejím novým objevem smysl, nebo ne. Přece by mrcha neztrácela svůj drahocenný čas s někým, kdo ji nedokáže uspokojit.
Kdyby ti řekl, že měl v posteli lepší kousky, ukecejte ho na druhý pokus a vezměte si na pomoc postelovou hračku, díky které se z tebe stane neodolatelná bohyně v posteli. Pusťte uzdu své fantazii a užijte si to naplno. Přece by mrcha neztrácela svůj draho cenný čas s někým, kdo ji nedokáže uspokojit.

Upřímnost především

Nebojí se narovinu říct, co si o druhých myslí, i kdyby je tím mohla urazit. Vždy si stojí za svým, a kdo si myslí něco jiného, je podle ní totálně mimo.

Už tak nějak tušíš, jak být mrcha, máš pro nás další tipy? Poděl se v komentářích!

Poslední tip: Navíc každá mrcha by měla myslet na své zdraví a mít u sebe kondomy. Sice sex s ním je jako “lízat zmrzku přes sklo”, ale bez něj si koleduje o breberky… Přece by mrcha neztrácela svůj drahocenný čas s někým, kdo ji nedokáže uspokojit.

Jitka Libigerová

Narodila se ve znamení Kozohora jednoho lednového dne roku 1989. Miluje český jazyk, literaturu, knihy, med, Tři oříšky pro Popelku, květiny, ananas, jógu, tenis, děti a pohádky. Ve volném čase se kromě psaní věnuje také sportu. Závodně se snaží o in-line bruslení a běh, rekreačně hraje tenis, jezdí na kole, plave a cvičí jógu. Blízká je jí také turistika, fotografování, zájem o interiér a pečení. Jednou by se chtěla stát spisovatelkou.

9 Comments
 1. Já jsem na půl mrcha na půl hodná holka. :D ;))
  Třeba partnerovi bych se nebála říct, co se mi líbí, ale strávit s ním den u televize, když se necítí nejlíp je pro mě oki, protože já se taky občas necítím nejlíp. ;);)
  Nikdo mě nikdy nemá jistou, ale klidně mu ten oběd uvařím a počkám s ním na něj. :D:D:D Což je obrazně napsáno. ;)
  A s každým neflirutji, protože si vybírám tak, aby mi nikdo jinej nestál za pohled… :P :)

  1. Naučte mě to děvčata ….. Jestli se to já nenaučím aspoň z části můžu si to jít hodit už ….

 2. Já aj s mojima Kámoškama Lisa ,Dabita … sme mrchy na plnej čáre :D milujeme byt mrchy nic lepšího neni !!!

  1. Tak to bych si s váma docela rozuměla :) musíte být dosti dobrá partička.Já už dlouhou dobu bojuju s tím být hodná nebo zlá ale jsem mrcha, i když v těch ohledech co se tu píšou ani ne, spíš jsem zlá jak nwm co :).Občas se ale chovám přátelsky a jsem hodná.

 3. Chtěla bych to umět jen ke chlapům :-) a k některým lidem okolo ale ne ke kamarádům opravdu dobrým, ale jak se něco takovýho naučit …..

 4. Holky, clovek se ze vseho nesmi hned posrat….
  Vzdy jsem byla hodna koza, ale zivotni situace nauci….
  Ted se s nikym neseru a nejdulezitejsi na svete jsem pro sebe jen ja….
  Nejsem sobec, ale ziju jen jednou.
  A hlavne mrchu ze me udelali chlapi ted to maj blby…. :-D
  Rada zni jak udelat ze sebe mrchu?
  Chovejte se jako chlapito funguje…. :-D

  1. Lucio narosto souhlasim dokud sem byla hodna a myslela si ze dokazu chlapovi snest i modre z nebe…byla jsem hloupa…vzdycky vztah zkrachoval. Takze byt mrchou me naucili ti chlapi,a tim padem…ano,jak se chovaj oni ke me tak se chovam ja k nim. Co se tyce znamych,dokud jsem mela dobrou praci,finance,mela jsem spoustu kamaradu,pak se na cas situace zmenila a s kamarady byl konec. A od te doby jsem potvora,puvodni prátele nebo spis tzv.pratele neznam a kdyz uz je potkam,jsem hooodne velka potvora vuci nim.
   Zacinam odznovu,hledam si nove pratele,kteri opravdu pomohou kdyz je ouvej a co se tyce mužů,tak po X velkyh kotrmelcich s nimi uz se s nimi nepářu.Dělam to co chci já ne co chtějí oni.Když chci sex,mam sex,kdyz chci neco jineho od nich,mam to,i kdyz se u teto verze musi kolikrat opatrne naslapovat. :DDD
   Podtrzeno sečteno přeji všem mrškám,mrchám lovu zdar. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.