Pěstící kosmetika – co stojí zato vyzkoušet?

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-hanky-z/” color=”green”]BLOG HANKY Z.[/button]

BLOG HANKY Z. – Nedávno sis mohla přečíst, bez kterých pomocníků z oblasti dekorativní kosmetiky nedám ani ránu – respektive ani jedno ráno. Dneska bych ti ráda ukázala (a třeba i poradila) pár mých favoritů naopak z kosmetiky pěstící.

pěstící kosmetika
pěstící kosmetika

Když chceme vypadat hezky a upraveně, musíme mít samozřejmě nějakou tu kosmetickou výbavu, která nám v tom pomůže… představuji ti to nejlepší, co mám v šuplíku já.

Garnier softening care – hydratační krém

Dostupnost: drogerie
Cena: cca 50 Kč (menší balení)

Tenhle jemňoučký zázrak v růžové krabičce je mou stálicí už od dob puberty. Nenech se ale zmást – jde opravdu jen o hydratační krém (čemuž odpovídá i cena), zato ale nadmíru příjemný. Rychle se vstřebává, krásně voní a nechává pleť jemnou. Pro neproblematickou pleť moc doporučuji!

Timotei pure – suchý šampon

Dostupnost: drogerie
Cena: cca 90 Kč

Určitě to znáš, občas tvé vlasy nejsou v takové kondici, abys s nimi hrdě vyrazila do ulic, ale umýt si je nestíháš nebo tě prostě přemohl “lenorus akutus”.V této patálii ti pomůže suchý šampon od Timotei. Tedy alespoň mě pomáhá. Nejčastěji na ofinku – protřepu, nastříkám, vyčešu. A máš den svěžích vlasů navíc!

Oriflame nature secrets – antiperspirant s vůni máty a malin

Dostupnost: Oriflame katalog
Cena: cca 80 Kč

Tento nenápadný, nádherně vonící antiperspirant jsem dostala jako dárek a objevila jsem tak novou „zbytečnost“ do kabelky. Spojení vůně máty a maliny je úžasně osvěžující a kromě toho opravdu vydrží celý den.

Yves Rocher – balzám na rty

Dostupnost: Yves Rocher
Cena: 70 Kč

Maličký, nenápadný, ale skvělý – hledáš-li ideální balzám, doporučuji sáhnout právě po tomto. Prodává se spousta krásných vůní: kokos, malina, vanilka, mandle…některé dokonce lehce barví a všechny nechávají rty krásně voňavé, hebké a hydratované.

Tak tyhle nezbytnosti používám já. A jaké jsou tvé nejoblíbenější, bez kterých nedáš ani ránu?

 

Hanka Z.

Miluje sladkosti, letní vzduch po ránu, salsu, moderní tanec a nesnese se s hloupostí a nevychovaností.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.