Záleží na velikosti? Odemkněte si bránu k lepšímu sexu

Správný klíč je takový, který dovede odemknout zámek. Když je příliš malý nebo příliš velký, je to špatný klíč. Záleží ale více na klíči, nebo spíše na zámku? Přečti si, kdy na velikosti mužova penisu záleží a proč je tak důležité najít milostnou shodu. Jen tak si odemknete dveře k cestě za lepším sexuálním životem.

Co si myslí o “obsahu” svých trenýrek?

Kluci mají penis, holky zase vagínu. Holky řeší, že mají velká stehna a malá prsa – na velikosti jim zkrátka záleží. Klukům také, jen se svých partnerek obvykle před zrcadlem neptají: “Miláčku, nemyslíš, že v těch džínách vypadá můj penis příliš malý/až moc velký?” Ačkoli ti to může znít legračně, věř že nad tím občas doopravdy přemýšlejí. Zatímco jedny z nás si přejí vlnité vlasy a ty co je mají, chtějí zase rovné, chlapi jsou buď nespokojení s délkou, anebo (pokud je délka fajn) by chtěli svůj úd tlustější. A naopak.

Existuje “ideální” penis?

Když už jsem u toho srovnávání – na nás holky se valí ideály krásy ze všech stran. Neustále se poměřujeme s modelkami v časopisech a herečkami v televizi. Existují dokonce ankety, která slavná diva má nejkrásnější zadek nebo nejšťavnatější poprsí. Není divu, že pak své tvary tolik řešíme. Existuje také nějaký “prototyp” nejkrásnějšího a nejšťavnatějšího penisu? Hmmm.

Průměrný “středoevropský” penis má podle odborných studií 7 až 10 centimetrů v klidu a kolem 14 až 16 centimetrů ve ztopořeném stavu. Málokterý chlap se ovšem srovnává s průměrem, většina by ráda ještě větší. Je ale co největší penis opravdovou výhrou?

Hledání sexuální shody

Říká se, že nestačí, aby si partneři rozuměli po stránce duševní, ale také po té fyzické. Chlap může být pyšný na svoji nadprůměrnou chloubu, avšak pokud si vybere drobounkou partnerku, může mu být na škodu. Pro jeho milovanou můžou být některé polohy vyloženě nepříjemné nebo i bolestivé. Pro kvalitní sexuální život je důležité, aby do sebe penis a vagína partnerů jaksi přirozeně (velikostně i tvarově) “zapadali”.

Svůj penis by proto chlapi neměli poměřovat s ideálním středoevropským průměrem nebo pornoherci, ale spíš s potřebami své partnerky. Ani pokud je pro ni příliš velký nebo menší, než jí vyhovuje, ale není nic ztraceno, i když tak vás to bude stát mnohem větší úsilí. Můžete hledat vhodné polohy, pracovat s lubrikačním gelem nebo erotickými pomůckami. Pokud je pro tebe vaše milování dlouhodobě neuspokojivé, ať zkoušíte, co zkoušíte, zařaďte do svého postelového menu orální sex a dej partnerovi prostor při něm. Vašemu vztahu otevřené povídání o sexu jedině prospěje a bolí mnohem méně, než kdybyste lásku jen kvůli chybějícímu orgasmu zahodili.

Je možné penis zvětšit?

Slyšela jsi už o jelqingu? Jedná se o prastarou techniku masturbace, která vznikla údajně ve Středním východě ještě v období starověku. Pomocí stimulace penisu určitými pohyby je možné zvětšit průtok krve do něj, díky čemuž může dojít ke zvětšení penisu na délku i obvod. Jak na to? Uchop partnerův penis mezi palec a ukazováček, špičky prstů spoj a tímto kroužkem pomalu a pevně masíruj úd směrem od kořene po žalud. Nezapomeň na pořádnou lubrikaci.

Na internetu nalezneš spoustu návodů a diskusí. Mnozí tvrdí, že jelqing skutečně funguje, vědecké důkazy však dodnes neexistují. Někteří lékaři naopak varují, že příliš důkladný jelqing může muži i uškodit – velmi důkladné tahání a svírání může způsobit i popraskání cévek a podráždění kůže, v nejhorším případě po něm může být penis nějakou dobu doslova “mimo provoz“. Pokud to chceš s miláčkem vyzkoušet, buďte raději opatrní.

Anebo si chlap k prodloužení penisu může pomoci také vymoženostmi ze sexshopu. Takzvaný andropenis v podstatě vypadá jako malý postrojek složený z tyčinek a pružinek, který muž musí pravidelně nosit – funguje na principu tažné síly. Podporuje přirozený růst tkání a brání postupnému smršťování kůže. Tato metoda je podložena odborným výzkumem a používá se i v plastické chirurgii.

Co ty na to? Myslíš, že něco takového může fungovat? A mají to muži zapotřebí?

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

2 Comments
  1. Tedy, při představě, že můj přítel nosí “pomůcku pro natahování penisu s pružinkami” je mi trochu nevolno.

Leave a Reply

Your email address will not be published.