Genitální grafika? Holení intimních míst tak trochu jinak

Klasická epilace, depilace pomocí krémů a gelů či holení intimních míst žiletkami pro tebe jistě nejsou ničím novým. Trendy se však posouvají stále dopředu a jinak tomu není ani v úpravě klína. Velkým hitem se v poslední době stává takzvaná genitální grafika, která si zakládá na originalitě i vkusu.

Netroufáš si na genitální grafiku sama? Požádej partnera

Ženy se dají rozdělit do tří skupin. Některé upřednostňují čistou přírodu a chloupky jim nevadí, jiné by zas žádný chloupek nesnesly a upravují se do hladka. A konečně jsou také ženy, kterým přijde přirozená drobná čárka nebo trojúhelníček.

Genitální grafika je prozatím méně známá procedura, která vzhledem k rozdílným postojům k úpravě ochlupení není asi úplně pro každého. Přesto své kouzlo má a může být i zajímavým zpestřením pro sexuální život.

Stylové, extravagantní nebo nevkusné?

Pro někoho trend přesahuje hranici nevkusu, jiní v něm vidí originální nápad. Nejvíce jsou genitální grafice nakloněni muži, kterým se taková úprava na ženách velmi líbí a často má na ně až afrodiziakální účinky. Sami se tomu také nevyhýbají, i když genitální grafika u mužů alespoň zatím příliš rozšířená není.

Tip: Trápí tě po holení vyrážka? Přečti si naše rady, jak si šetrně oholit přirození. Pokud dáváš přednost dokonale hladkým intimním partiím bez jediného chloupku, vyzkoušej brazilskou depilaci.

V pohodlí domova nebo v rukou specialisty

Klasickou genitální grafiku doma v pohodě zvládneš. Stačí si pořídit drobná holítka a tvůrčí činnost může začít. Pokud bys ale chtěla trochu výraznější změnu, je lepší navštívit specializovaný salón. Specialista ti může na přání obarvit nebo odbarvit upravené ochlupení a ornament třeba ozdobit kamínky. Vzniknout z toho může opravdu zajímavé dílko.

Do úpravy barev se samozřejmě můžeš pustit i sama, ale lepší je to nechat na odborníkovi. Při barevní podomácku bys neměla používat oxidační barvy, se kterými by sis mohla podráždit citlivou kůži nebo sliznici přirození. Pokud toužíš jen po ztmavení, můžeš využít barvy na řasy a vlasy. Přesto však k tomu postupuj s co největší opatrností.

Tip Slečny: Pokud ti bude stačit standardní genitální grafika, ale sama se obáváš toho, že by tvá práce nebyla dokonalá, požádej partnera, aby přiložil ruku k dílu! A jestli nebude proti ani on, můžete to vyzkoušet navzájem.

Co tě bude genitální grafika stát?

Prozatím se u nás tento trend příliš nerozšířil, ale i to chce svůj čas. V současnosti se u nás nachází pár salónů, kde se s touto službou můžeš setkat. Samotná procedura není sice zrovna nejlevnější – obvykle zaplatíš něco kolem tisíce korun – ale konečný výsledek stojí opravdu za to.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.