Jarní trendy z ulice

modaVe většině časopisů narazíš na super módní vychytávky, které na sobě mají oblečené modelky s dokonalým líčením, super účesem a štíhlým tělem. Co se ale nechat inspirovat modely, v nichž chodí ven normální holky jako ty? Vyfotili jsme na ulici tři slečny, jejichž oblečení nás zaujalo – pozor, příště tu můžeš být i ty!

Zuzka, 16: Bez brýlí ani ránu!

“V poslední době jsem si zamilovala módu velkých slunečních brýlí. Mám jich doma kolem deseti a střídám je podle nálady. Jinak trendy moc nesleduju a nosím hlavně to, v čem je mi pohodlně.”
CO SE NÁM LÍBÍ: Černé tričko s nápadným potiskem je naprosto skvělé a k tmavším bokovým džínám 100% ladí.
RADÍME: Zuzčina kabelka by mohla být spíš ve sportovnějším stylu, aby ladila k retro teniskám.
NAŠE TIPY: Tričko s fialovým potiskem (Deiesel), trendy módní brýle s hnědými sklíčky (Old Navy).

bryle

Míša, 14: Do kabelky se mi musí vejít úplně všechno!

“Trendy samozřejmě sleduju, ale pokaždé si vyberu jen něco. Baví mě kombinovat různé styly -třeba tento kabát s teniskami. Dávám si taky pozor na výběr správných doplňků. Nejčastěji nosím velké kabelky, do malých se mi nikdy nevejde všechno, co u sebe potřebuju mít.”
CO SE NÁM LÍBÍ: Milujeme conversky! Jsou pohodlné a můžeš si je vzít k čemukoliv.
RADÍME: Víceméně nemáme Míši co vytknout – její model je skutečně sladěn na jedničku s hvězdičkou!
NAŠE TIPY: Conversky (Roca Wear), prostorná kabelka (Rafé).

kabat

Karolína, 17: Čokoládová je moje jednička!

“Na hnědou nedám dopustit. Nemám moc ráda pastelové barvy a černá je tmavá až příliš. Dávám přednost jednoduchým věcem a líbí se mi především doplňky z dřevěných korálků. Jsem zkrátka přírodní typ!”
CO SE NÁM LÍBÍ: Čokoládově hnědý svetřík nejen zahřeje, ale také dodá celému modelu šmrnc. Náhrdelník z dřevěných korálů je jednoduchým, ale velmi efektním doplňkem.
RADÍME: Hnědá barva je super, ale Kája je mladá holka, která by si čas od času mohla dovolit i něco mnohem výraznějšího!
NAŠE TIPY: Háčkovaná halenka čokoládové barvy a náhrdelník s korálky (obojí Old Navy).

svetr

FOTO: archiv firem, Slečna.info

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

5 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.