Vůně jako neviditelný, a přesto stylový doplněk

Vůně, kterou používáš, svým specifickým způsobem vypovídá o tvém vkusu i osobnosti. Je jen na tobě, zda preferuješ sladkou vůni, citrusové aroma nebo květinový parfém, pokud si dáš s výběrem záležet, určitě zaboduješ. 

Jaká vůně nejlépe doplní tvůj trendy šatník?

S trendy mezi vůněmi je to ošemetné. Určitě si nemůžeš vybrat vůni, která je sice podle módních časopisů poslední hit, ale tobě se opravdu nelíbí. Kdo by to s ní pak vydržel celý den? Výběru voňavky proto obětuj svůj čas a vyzkoušej co možná nejvíce parfémů. I zkušené “parfémomilky” ovšem přiznávají, že  nejlepší vůně je ta, která ti padne no noty na první přičichnutí. Jakmile váháš, zda se v ní budeš cítit ve své kůži, a chodíš si k ní do parfumerie čichat třikrát týdně, zkus se raději posunout o regál dál.

Přece jenom však budou tento rok některé parfémové akordy atraktivnější než jiné. Pojďme se podívat, jaké vůně nejlépe doplní tvůj trendy outfit.

Květin si užijí oči i nos

V buticích tuto sezonu květiny rozhodně nepřehlédneš. Jsou na šatech, sukních i plavkách. Když květinkový vzor doplníš romantickou květinovou vůní, budeš ve všem směrech dokonale sladěná. V letních měsících vsaď na vůni moře a poohlédni se po toaletce, která evokuje rozpálené slunce, hukot vln a slaný vítr – přesně tak, jak si to pamatuješ z poslední dovolené. Moře si tak užiješ, i pokud se o letošních prázdninách nikam za hranice nechystáš.

Parfém do kapsy

Když už si vybereš svůj parfém, byl by hřích ho pořádně nevyužít – i vůně se totiž můžou zkazit jako ostatně všechna zkrášlovadla. Zvlášť u lehounkých letních toaletních vod obvykle nestačí navonět se ráno a doufat, že se tě aroma bude držet celý den. Pro jistotu si vůni přibal do kabelky, abys ji měla neustále po ruce. Nechce se ti ale tahat s sebou těžkou skleněnou lahvičku? Pořiď si trendy doplněk – moderní flakonek FLO. Velikostí nepředčí rtěnku a navíc si ho můžeš vybrat v barvě, kterou máš nejradši.

Trochu svého oblíbeného parfému jednoduše přeliješ do skladného FLO – díky praktickému tvaru ti nebude překážet ani v malé kabelce a jelikož má bezpečné zavírání, nemusíš se bát, že by se ti v ní otevřel a vytekl. Oceníš ho, i pokud se chystáš na cestu letadlem, kde bývá váha zavazadla omezená a můžeš si se sebou vzít jen nepatrné množství tekutin. Do jednoho flakonku se vejde množství vůně zhruba na šedesát stříknutí – na několikadenní dovolenou tak akorát. FLO seženeš na isprej.cz za 399 korun.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.