Květen v plném proudu!

girl

Už uplynul nějaký ten pátek ode dne, kdy jste měly poprvé možnost na internetu zabrouzdat na stránky, které jsou určeny výhradně vám, mladým slečnám. Stále je ovšem pro nás nejpřednější zdokonalovat stránky nejen k obrazu našemu, ale také k tomu vašemu. A aby byla spokojenost na obou stranách (=ideální stav:), připravili jsme pro vás pár jednoduchoučkých anket. Hlasování vám zabere ani ne minutku a doufáme, že nám pomůže zjistit, co si na stránkách přejete mít a co vás zajímá. Všem, kdo se zapojí, moc děkujeme! Klikni a hlasuj>>

Návod: Klikni levým tlačítkem myši na jednotlivé odkazy, otevře se ti v novém okně kolonka s anketní otázkou a možnostmi pro hlasování. Pod každým odkazem se skrývá jiná otázka!

1) JAK ČASTO NÁS NAVŠTĚVUJEŠ?
2) KOLIK JE TI LET?
3) JAKÉ ČLÁNKY ČTEŠ NEJČASTĚJI?

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.