Anketa: Polykáte? Je to zdraví prospěšné

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-jitky-l/” color=”red”]BLOG JITKY L.[/button]

Patříš k ženám, které rády polykají mužské sperma, anebo ti to naopak nic neříká a ani nechutná? Štítíš se toho? Slečna ti poradí, čím nakrmit svého miláčka, aby bylo jeho sperma chutnější a mohla jsi tak vyplnit jeho tajný sen.

ananas
Ovoce v jeho jídelníčku ti tuto praktiku zpříjemní

Co si budeme povídat, muži milují orální sex a dělá jim dobře, když žena spolyká jejich ejakulát. Už jen tím, že se toho neštítíš, mu dáváš najevo, jak jsi mu oddaná. Nejen, že vás to může k sobě ještě více sblížit, ale polykání spermatu je také zdraví prospěšné.

Polykání spermatu omlazuje…

Mužské sperma obsahuje látky, které ti mohou prodloužit život, zlepšit pleť a můžeš také získat vitamíny, které jsou prospěšné lidskému tělu. Ve spermatu se nachází látka spermidin, která omlazuje buňky a zabraňuje tak jejich stárnutí. Proto takové spolykání semene může prodloužit život.

…a zdokonaluje pleť

Ve spermatu jsou dále obsaženy: vitamíny C, sodík, vápník i zinek. Díky zinku se můžeš zbavit problematické pleti, která tě trápí. Lépe se také hojí odřeniny. Polykání spermatu má rovněž dobrý vliv na kůži.

Čti také: Potraviny pro zlepšení chutě a vůně spermatu?

Jak zlepšit chuť spermatu?

Pokud tvůj partner kouří, chuť spermatu může být nahořklá a kyselá. Může také nepříjemně zapáchat. Chuť spermatu však vylepšíš zdravou stravou. Nakrm svého miláčka ananasem, jablky či banány a poznáš za tři dny změnu. Sperma bude nejen chutnější, ale i sladší. Kvalita spermatu se dá vylepšit i častějším milováním.

[styled_box title=”Anketa: Polykáte sperma? Jaký k tomu máte vztah?” color=”orange”]

Barbora, 22 let, studentka

„Jak kdy, dřív jsem polykala pravidelně, ale když mi přítel řekl, že to nevyžaduje, tak jsem to sem tam vyplivla. Ale vcelku je to úplně jedno, protože v obou případech má člověk v puse tu hnusnou pachuť. A v případě, že to spolkne, tak to aspoň nemusí nikam uklízet.“

Petra, 24 let, prodavačka

„Pravdou je, že v každém ze svých vztahů jsem se setkala s přáním partnera, abych vydržela až do konce a jeho semeno spolykala do poslední kapky. V zásadě jsem se tomu vyhýbala, co to jen šlo, i když ne vždy byl můj vyvolený tolik ohleduplný, aby mne na onen ,kritický moment´ upozornil včas, jak slíbil. Několikrát jsem tedy polkla nedobrovolně. Výjimkou byl jeden jediný partner, kterého jsem milovala tak silně, že v první fázi našeho vztahu jsem polykala dobrovolně, z vlastní iniciativy, tohle jsem vyhledávala a ještě jsem si to sama užívala.
Jak už jsem ale řekla, není to zrovna můj šálek čaje. Vím, že je to sen mnoha mužů a pro spoustu párů praktika, bez níž by si svůj sexuální život nedokázali představit, nicméně i když sama ráda provozuju orální sex, ono zakončení mého milého mám raději na jiných částích mého těla. Tam, kde nebude dráždit můj žaludek.“

Kristýna, 23 let, studentka

„Protože svého přítele miluji, polykám při orálním sexu pokaždé. Jde na něm vidět, že to má rád a vzrušuje ho to. Co bych pro něj neudělala.“
[/styled_box]

Jitka Libigerová

Narodila se ve znamení Kozohora jednoho lednového dne roku 1989. Miluje český jazyk, literaturu, knihy, med, Tři oříšky pro Popelku, květiny, ananas, jógu, tenis, děti a pohádky. Ve volném čase se kromě psaní věnuje také sportu. Závodně se snaží o in-line bruslení a běh, rekreačně hraje tenis, jezdí na kole, plave a cvičí jógu. Blízká je jí také turistika, fotografování, zájem o interiér a pečení. Jednou by se chtěla stát spisovatelkou.

5 Comments
 1. Mně to extra nevadí, je totiž pravda, že ta pachuť je v puse stejně, i když to nepolkneme…vyjde to na stejno :) Ale ne u každého to chceme udělat, takže tam určitě hrajou roli i jiné věci.

 2. V našem případě je orální sex spíš jako předehra než hlavní program…ale i tak si to vylepšuju lubrikačním gelem s příchutí (piňa colada nebo meloun jsou fakt nejlepší). Jednou jednikrát jsem svému bývalému polkla a téměř jsem mu to vrátila i s večeří :( ale manžel to nevyžaduje…dokonce dobrovolně používá kondomy, aby se nemuselo uklízet :D

 3. Strašně ráda polykám :33 a vubec my nevadí že toho kluka ani neznám. Jenomže dnes se my stal taký trapas jak sem to dělala pusou mému ex klukovi a udělal se mi do pusy a mě to začalo natahovat a už je to asi dvě hodiny a pořád mám takovou divnou chuť v krku ale miluji to :333 ♥

  1. Ahoj,
   mám pořád plný koule, takže tlak je velikej. Velice rád bych ti pusinku v\stříkal, jestli ten tlak a množství vydrží. Napiš, přijedu.
   Radim

Leave a Reply

Your email address will not be published.