Anketa: Erotické představy českých mužů

[button link=”https://slecna.info/tag/blog-jitky-l/” color=”red”]BLOG JITKY L.[/button]

Tak jako my ženy sníme o princi na bílém koni, který nás bude milovat takové, jaké jsme, tak i muži mají o své partnerce jiné představy. Jaká kritéria by měla splňovat partnerka českých mužů a jaké jsou jejich erotické představy, se dozvíte v následující anketě.

couple touching each other
Co se mužům honí hlavou?

Co si budeme povídat, muži se dívají na to, aby byla jejich partnerka pohledná, hezká v obličeji, usměvavá a měla něco v hlavě. Avšak jaké jsou jejich fantazie? To se můžete dovědět z následující ankety. Tak jako si ženy představují milování se svalovcem, s oblíbeným hercem nebo dokonce se svým šéfem, i muži mají erotické fantazie. A většinou touží po tom, co zrovna nemají doma. Milostné orgie s mnoha ženami, náhodné milostné hrátky s neznámou kráskou, sex s pornoherečkou, anebo dokonce představa soulože se zavalitou ženou. I takové jsou jejich představy. Pojďme se podívat na další.
[styled_box Title=”Anketa” Color=”orange”]
1) Jaká by měla být tvá přítelkyně?
2) Jaké jsou tvé erotické představy?

Ondřej, 26 let
1) Hodná, hezká, chytrá, tolerantní.

2) Sex se dvěma ženami.

Martin, 28 let
1) Přítelkyně by měla být hlavně tolerantní a věrná. Zbytek už je asi na vzájemné sympatii.

2) Sex s mojí šéfovou v kanceláři na stole.

Petr, 24 let
1) Hodná, milá, nekuřačka, věřící, měla by to mít v hlavě v pořádku….ale nikdy to není ideál, to chápu

2) Jak kdy, to je těžko říct… pokaždé jsou jiný, záleží na situaci.

Michal, 21 let
1) Má přítelkyně by měla být pohledná, milá, věrná, zodpovědná, bavící a sportovně založená. Hlavně, aby s ní nebyla nuda.

2) Erotické představy? No já bych to viděl tak, že od každého něco… k erotice patří hlavně láska, důvěra, romantika a vášeň.

Petr, 30 let
1) Tolerantní vůči chybám toho druhého, ač kvůli nedokonalosti člověka, tak zapomnětlivosti (což je můj případ). Musí naslouchat tomu druhému, musí umět uznat svou chybu a ne si stát pořád za svým (což je u většiny žen zásadní problém). To jsou moje požadavky. Samozřejmě často slýcháme odpovědi: věrná, milá, hodná, musí umět naslouchat, něžná… to k tomu samozřejmě patří taky.

2) Sex s mojí nejlepší kamarádkou někde v přírodě.
[/styled_box]

 

Tak co na to říkáš? Nedrželi se kluci trochu při zemi? A zkusila ses zeptat svého přítele na jeho erotické představy?

Jitka Libigerová

Narodila se ve znamení Kozohora jednoho lednového dne roku 1989. Miluje český jazyk, literaturu, knihy, med, Tři oříšky pro Popelku, květiny, ananas, jógu, tenis, děti a pohádky. Ve volném čase se kromě psaní věnuje také sportu. Závodně se snaží o in-line bruslení a běh, rekreačně hraje tenis, jezdí na kole, plave a cvičí jógu. Blízká je jí také turistika, fotografování, zájem o interiér a pečení. Jednou by se chtěla stát spisovatelkou.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.