Jak si udržet super bronz po celý rok

Která z nás si nechce udržet zářivé letní opálení? Přes léto se smažíme na sluníčku, i když nás to moc nebaví, a za dva měsíce zase připomínáme ředitelky vápenky. Co s tím? Vyzkoušej samoopalovák! Dodá tvé pokožce sexy odstín, aniž bys musela platit hromadu peněz za solárko.

„Samoopalováky“ – návod:

1. PEELING – Ještě než použiješ samoopalovací krém, je dobré udělat si peeling! Díky tomu nebude pokožka vstřebávat na některých místech více krému než na jiných místech, a nevzniknou tak ošklivé fleky. Peeling je dobré používat pravidelně, aby se odstranily nečistoty na pokožce a odumřelé částečky kůže. Tvá pokožka se po něm vždycky krásně rozzáří a bude vypadat mnohem zdravěji. Pozor, před „samoopalováním“ nikdy nepoužívej peeling s vysokým obsahem oleje – ten brání ve správné absorpci samoopalovací emulze.

2. SCHNUTÍ – Před nanášením krému je důležité mít kůži suchou. I vodě by se na tvé kůži mohly objevit nepěkné hnědé mapy a naopak bílá místa.

3. POZOR! – Při nanášení je lepší začít s menším množstvím krému a postupně jej přidávat. Pozor na častou chybu – na místa jako jsou lokty, kolena nebo kotníky je lepší nanést méně krému – v těchto místech je více kůže, proto se snadno stane, že budou po ztmavnutí krému tmavší než ostatní plochy tvého těla! Pokud tomu chceš zabránit, můžeš na tyto místa nejdříve nanést trochu tělového mléka a až potom samoopalovací krém.

Opálení díky samoopalovacím přípravkům vydrží většinou 3-7 dní.

Text: Lenyshka

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

6 Comments
  1. Hm.. a co článek o solárku..? Vím, že je nezdravé a tak.. ale opalováky mi příjdou jakože fakt na nic.. no.. nevím… chtěla jsem vyzkoušet solárko… Kdyby přibyl nějaký článek o něm, byla bych moc a moc ráda.. ps.. tyhle stránky miluju!! ***

  2. no, já mám samoopalovák summer beauty od nivey a je v pohodě, nebarví, a bohatě stačí dát si ho vždycky na noc a po třech dnech je ta pokožka fakt opálenější, akorát moc nemusím tu vůni, ale nesmrdí, pomerančově voní…i dyž nevím proč sem si ho vlastně kupovala, mně se drží hnědá barva z léta celou zimu takže ho moc nepotřebuju…snad možná tak na obličej :-)

  3. Tak to já bych asi vyloženě samoopalovák nezkoušela, ale třeba ta Nivea s kapkou samoopalovacího mléka, to chci už dlouho :)

  4. Ahojky lane,tu niveu mam a doporučuju ji,sice se to docela rychle vypotřebuje ale jinak ok :-)
    Taky nemam rada,když jsem bila,s opalenou kuzi si pripadam hezci…:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.