Plavky musí lichotit

I když léto již pomalu ale jistě ztrácí své vladařské období, stále ještě můžeš plavky využít. Kryté bazény mají otevřeno i v zimě a nabízejí tak svým návštěvníkům krásně teplou vodu a odpočinek. Plavky přitom pochopitelně představují nutnost, ale je třeba si uvědomit, že ne každý střih ti bude slušet. Každé se zkrátka hodí na něco jiného.

Musíš rozlišovat, že pokud se věnuješ plavání ze sportovního hlediska, je třeba k tomu přizpůsobit i plavky. Stejně tak při plavky_90.letaopalování stoprocentně nesáhneš po jednodílném kousku, který zahalí velkou část tvého těla.

Bikiny pro drobnější postavy

Jako první si představíme snad nejrozšířenější druh plavek mezi slečnami. Bikiny se vyznačují dvěma drobnými díly. Ten vrchní je přitom bez jakékoliv výztuže a pro větší prsa se stává nevyhovujícím. Pokud jsi vlastníkem o něco plnější postavy, raději se vyhýbej spodního dílu zdobeného šňůrkami. Jednou z alternativ jsou poté bikiny s překříženým vrškem. Zde se ovšem prsa tak trochu ztrácejí a sluší tak spíše majitelkám menšího poprsí. Pokud chceš své vnady vystavovat na obdiv, vždy sáhni po vršku s kosticemi, které ti vykouzlí krásný dekolt.

Sportovní styl

Pokud ráda plaveš za cílem zlepšení své postavy, patrně oceníš některé sportovnější kousky. Zde si můžeš vybrat buď klasické jednodílné nebo speciální bikiny. Vrchní část bikin by ovšem měla mít pevný lem, aby při plavání prsa nemohla vyklouznout. Spodní část poté vybírej klasickou nebo s nohavičkami, které zalichotí silnějším bokům, stehnům nebo zadečku.

A co takhle tankiny?

Pokud patříš mezi ty slečny, které mají o něco větší bříško, nemusíš zoufat, i tebe se pobyt u vody týká. Sáhnout přitom můžeš po tankinách, které díky vrchnímu dílu, který je pod prsy volný, skvěle zamaskují případné nedostatky.

A jaké na opalování?

Při slunění jistě chceš nachytat bronz na co největší části těla, čemuž bude dozajista odpovídat i střih plavek. Spodní část vybírej vykrojenou, tu vrchní si poté můžeš bez obav zvolit bez ramínek. Nikdy ovšem nezapomínej na opalovací krém s vysokým faktorem.

Pro každý typ postavy zkrátka existují plavky, které ti budou lichotit. Stačí jen zapátrat v obchodech a najít si ten pravý kousek právě pro tebe.

Hana Smětáková

Nedokáže si představit život bez čokolády a lidí, kteří ji dokáží rozesmát. Miluje nakupování, knihy všeho druhu a kosmetiku, která zaujme svoji vůní.

1 Comment
  1. No teďka už sezóna zase přichází. Jsme zvědavá co bude trendy? Já osobně se stejně držím klasických dvoudílných plavek. Možná letos zkusím ty gelové plavky, protože to prý lépe drží tvar všechno :D

Leave a Reply

Your email address will not be published.