To není konec. To je teprve začátek.

Milé čtenářky,Autumn red and green
všechny pravděpodobně očekáváte odpověď na otázku, co se Slečnou vlastně bude? Rozhodly jsme se konečně zareagovat.
Je zřejmé, že plány, koníčky a priority nás všech se časem postupně mění. Dospěly jsme, všechny se věnujeme studiu na vysoké škole, řešíme své vlastní vztahy, chceme si vydobýt alespoň nějakou nezávislost přivyděláváním si na brigádách, rády bychom v životě něco dokázaly. Proto už nemůžeme dál jen tak sedět s rukama v klíně před monitorem počítače.
I přes věčný nedostatek času by nás ovšem mrzelo nechat Slečnu jen tak “odumřít”, zvážíme-li, kolik práce a opečovávání nás stála a zároveň kolik radosti a zkušeností nám na oplátku dala. A hlavně jak krásně rostly vaše řady. Mnohé z vás, našich čtenářek, na tento web chodily dokonce pravidelně a těšily se na každý nový článek. Ovšem začít znova a stejně jako předtím? Ne. Shodly jsme se na tom, že pokud chceme tento web oživit, musíme si najít jiný výchozí bod a začít plánovat. Nic totiž nemůže mít záruku trvanlivosti bez pořádného systému!

Od listopadu jsme proto připravily plán na obnovu Slečny, jehož součástí bude mimo jiné i vytvoření zajímavějšího vzhledu stránek, nových rubrik a čtenářského klubu. Možná nám všem takto přibude spousta nových povinností, ale doufáme, že tato oběť bude stát skutečně za to. Odměnou za to nám budou vaše komentáře pod články, pochvaly i výtky. Těšíme se na ně!

S pozdravem

Eliška + Kača + Terezka + Jitka

Foto: dreamslife.com

Hledáme nové redaktory/ky, ozvi se nám!

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

15 Comments
  1. Alee když nemáte čas tak dejte možnost čtenářkám které chtějí být redaktorkami tak aby se aspoň trošku zapojily do vaší Slecna.info .To nemyslím sebe xD ale určitě se tu najde mnoho sQvělých redaktorek :o) Jen můůj názor =)

Leave a Reply

Your email address will not be published.