Jak voní časopis?

Naprosto přesně si pamatuji, kdy jsem v rukou držela svůj první „holčičí“ časopis. Bylo mi jedenáct a vyškemrala jsem si ho od mámy v trafice. Jako dárek u něj byly strašně cool tetovačky, kterými byly „potetované“ snad všechny holky ve třídě. Třpytivé ještěrky a čínské znaky, kterým jsem nerozuměla, mi však otevřely úplně nové, nečekané obzory.

Objevila jsem svět módních rad, jaké boty mám nosit k jaké kabelce a že oblečení mám oživit doplňky. Svět chytrých „beauty“ triků, díky nimž jsme si s kamarádkami patlaly na rty med, na obličej tvaroh a do vlasů vaječné žloutky, které se v nich srazily a nešly vyčesat, pokud jste nečetli pozorně a snažili se je smýt horkou vodou. A také erotických fotorománů, poradny o lásce a hvězdných drbů „kdo s kým“, načež má maminka usoudila, že na podobná moudra mám ještě dost času. Přesto jsem si dívčí časopisy začala kupovat sama – tajně ze svého kapesného. Po čtrnácti dnech neustálého listování a ukrývání pod polštářem byl můj „poklad“ už pomačkaný a o to víc jsem se nemohla dočkat na další „voňavé“ číslo. Proč voňavé? Největším svátkem pro mě bylo, když jsem si přinesla domů úplně čerstvý časopis, který ještě voněl papírem a trafikou. Nejdříve jsem do něj zabořila nos a teprve pak začala číst.

Dnes všechny možné holčičí triky najdeme na internetu, kdykoliv si usmyslíme. Nemusíme čekat, až vyjde nové číslo a být zvědavé, co se v něm dočteme tentokrát. Jednoduše si vyhledáme přesně to, co se nám právě hodí a navíc zadarmo. Jenomže pro nás nostalgické časopisáře v tom jaksi schází to původní kouzlo…. Na Slečně jsme se proto rozhodli udělat malý kompromis (nebo spíš experiment). Ačkoliv se na našem webu nové články objevují denně, každý měsíc pro vás budeme navíc připravovat speciál, ve kterém si díky moderním programům budete moci dokonce i zalistovat. Třebaže nebude vonět papírem, věříme, že na vás dýchne alespoň svojí atmosférou, nadšením a láskou, se kterou pro vás nový MagaSin připravujeme.

Příjemné čtení přeje

Eliška

Už máš přečtené prosincové číslo MagaSinu? Co na na něj říkáš? Co se ti líbí a co bychom naopak měli vylepšit?
Stáhni si MagaSin zdarma!

 

1 Comment
  1. Ahoj, prosincové číslo už mám přečtené a těším se na další .. Čapisu bych nevytkla nic, jen bych přidala např. DIY, něco okolo nehtů, vlasů

    Samozdřejmě to je na vás co tam přidáte, nebo dáte :D
    Jinak super nápad .. :D

    Moc pěkné .D

Leave a Reply

Your email address will not be published.