Nástřik opálení: snědá kůže bez rizika

Vyzkoušeli jsme: Mé opálení od moře už pomalu bledlo. Nechtěla jsem, aby má kůže v druhé půlce prázdnin měla opět barvu tvarohu, a tak jsem se rozhodla vyzkoušet novinku – samoopalovací nástřik v salonu Provocative Beauty v Praze. Jaký dojem to ve mně zanechalo?

samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřik jsem absolvovala poprvé a byla jsem na něj sama zvědavá. Před odjezdem do salonu jsem se doma osprchovala, zbavila svou kůži odumřelých buněk pomocí peelingu a kompletně se odlíčila. Ve čtyři hodiny odpoledne už jsem netrpělivě zvonila na zvonek salonu.

Jako Ross z Přátel nedopadneš, podlaha se otáčí sama

Uvítal mě milý personál a dostala jsem sklenici vody, která se obzvlášť šikla, protože venkovní teploty byly opět tropické. Poté jsem si prohlédla samoopalovací kabinu. Je celá ze skla a nejvíc mě zaujala rotující podlaha. Ulevilo se mi, že se nebudu muset sama kroutit, čímž by mohlo vzniknout nerovnoměrné opálení.

Po prohlídce mě obsluha salonu poučila, jak samoopalovací nástřik probíhá, jakým krémem se namazat, jak si nasadit jednorázovou čepici na hlavu a tak dále. Protože jsou prázdniny a můj mozek zřejmě také odpočívá, byla jsem moc ráda, že jsem všechny instrukce poté našla ještě napsané uvnitř sprejovací místnosti.

K čemu je dobrý blokační krém při nástřiku opálení?

samoopalovací nástřik

Svlékla jsem se a začala se mazat podél chodidel takzvaným blokačním krémem, lehce i dlaně, lokty, nárty, nehty a kotníky, kam by se barva mohla příliš „vpít“. Nasadila jsem si jednorázovou čepici, návleky na nohy a hurá do kabiny. Nohama jsem se postavila do nakreslených ťapek a zmáčkla tlačítko start.

Kabina se mě nejdřív zeptala, zda mám čepici na hlavě a návleky na nohou. Po bleskové kontrole jsem už mačkala tlačítko znovu a nástřik opálení mohl začít.

Rotující podlaha se se mnou začala otáčet a rozsvítilo se na mě příjemné, teplé infračervené teplo. Po dvou otočkách mi bylo oznámeno, že za deset vteřin začne nástřik opálení na záda, zvedla jsem tedy ruce nad hlavu a užívala si jemnou spršku. Po dokončení sprejovaní mě opět čekalo příjemné červené světlo.

Do rána čokoládová

Když jsem vyšla z kabiny, už jsem se těšila na další součást opalovacího procesu. Od hlavy až k patě jsem se namazala aktivačním krémem, který krásně voněl. V zrcadle, které stálo přímo proti mně, jsem se neustále pozorovala a hodnotila svou barvu. Zatím marně, nástřik opálení totiž získá nejintenzivnější odstín zhruba po osmi hodinách. Do té doby se také doporučuje vydržet bez sprchy.

Během večera se má kůže začala zbarvovat do jemné čokoládové barvičky a ráno jsem už vypadala, jako bych se právě vrátila od moře. Můj cíl, být znovu krásně a bezpečně opálená, byl splněn na jedničku.

Zajímá tě, na kolik korun jeden samoopalovací nástřik vyjde, nebo se chceš dozvědět více informací, jak tato metoda bezpečného opalování funguje, a přečíst si reference dalších návštěvníků salonu? Mrkni na stránky Provocative-beauty.cz.

2 Comments
  1. Jednoznačně reklamní článek, ačkoli na první pohled se zdá, že je zde popsaná zkušenost spokojené klientky. Zajímavé je zatajování ceny nástřiku. V posledním odstavci je místo informace o ceně odkaz na webové stránky salonu, kde se však o ceně člověk také nedočte. Tam je zas odkaz, aby se zájemce informoval na nějakém mobilním čísle. Jako pohádka o kohoutkovi a slepičce. Asi to bude pěkná paleta, když tu cenu odmítají zveřejnit a dělají kolem toho takové tajnosti! To mě rozhodně nepřesvědčuje o serioznosti salonu, jehož služeb bych chtěla využít, spíš naopak.

  2. Nedalo mi to a přímo do tohoto salonu jsem volala, cena zhruba 600 až 700 kč….takže jsem raději šla na novodvorskou za 390:) ucinek stejný, cena rapidně menší:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.