4x Okouzlující líčení na party

Líčení na partyJít do školy s fialovými stíny? Ano, možná by ses cítila hloupě. Ale je Silvestr, a ty si můžeš dovolit něco víc, než ucházející zábavu, a klidně mnohem víc, než čirý lesk na rty a nenápadnou řasenku. Zkus jedno ze čtyř stylů líčení očí – každého o této velké noci uhraneš pohledem!


1) ELEGANTNÍ DIVA

Černé tekuté linky ti pomohou k svůdnému kočičímu pohledu na party. Stačí pár tahů štětečkem a nebude z tebe schopen odtrhnout oči.
Jak na to: Celé víčko až k obočí vystínuj světlým měruňkovým nebo růžovým stínem. Šedohnědý stín použij pouze k vystínování víčka a oblasti pod spodními řasami. Nad horními řasami veď tenkou černou linku a protáhni ji směrem ke spánkům. Nezapomeň na objemovou řasenku!

Party líčení

Naše tipy: Řasenka Extra Super Lash Curl, Rimmel, 89 Kč; Oční stíny Quattro, Avon, 219 Kč; Tekuté oční linky Liner Pinceau, Bourjois, 319 Kč

2) FIALKOVÁ ZÁŘE

Fialové tóny jsou pro silvestrovskou party jako stvořené. Prohloubí tvůj pohled a tvé oči budou jako dvě něžné, ale přitom vysoce svůdné fialky.
Jak na to: Oči si vystínuj purpurovým stínem a místo linek použij druhý stín, tentokrát ve fialovo-modrém, ostřejším tónu. Pro Jemnější look použij řasenku pouze na horní řasy. Podívej se na náš návod na kouřové líčení.

party líčení

Naše tipy: Tužka na oči Star Glitter Pencil (ods.Twinkle), Rimmel; Řasenka Perfect Wear, Avon, 219 Kč; Oční stíny Trio a Duo, Rimmel, obojí 149 Kč

3) RŮŽOVÉ MÁMENÍ

Růžová je dobrá jak pro blondýnky, tak pro tmavovlásky. Někomu oči rozjasní, druhému vytvoří pěkně ostrou image. Tohle líčení na party je ve stylu nevaž se, odvaž se!
Jak na to: Potřebuješ dva oční stíny ve dvou různých tónech růžové – jeden světlejší, druhý spíše křiklavý. Světlý stín použij na celé víčko a rozetři jej do ztracena až k obočí. Tmavě růžovou orámuj oční záhyb dle obrázku po celé šířce víčka. Důležité je pečlivé obkreslení spodního i dolního víčka silnější černou linkou. Tentokrát s řasenkou nešetři naopak především na dolních řasách – pro dramatický vzhled.

líčení na party

Naše tipy: Řasenka Volume Flash, Rimmel, 175 Kč; Černá tužka na oči Sourcil Precision Pencil, Bourjois 193 Kč; Oční stíny Single, Avon, 189 Kč; Oční stíny Automatic Eye Shadow, Gabriella Salvete, 119 Kč

4) ROZJASNIT A ZAZÁŘIT!

Chtělo by to přeci jen něco decentnějšího, ale ne přímo obyčejného? Pohrej si s očním leskem, stíny v metalických odlescích či se třpytkami.
Jak na to: Na celé víčko rozetři chladně kávový odstín hnědé a pomocí bříška prstů přes něj ve spodní části víčka rozetři metalický lesk nebo třpytky. Tvůj pohled bude jemný a oči rozjasněné. Se stínem nezapomeň orámovat ani spodní víčko a vše zakonči nalíčením řas. Je důležité, aby řasy byly hezky oddělené a bez žmolků, jinak tvé dílo nebude působit čistě.

party

Naše tipy: Řasenka New Dimension Mascara vhodná na líčení na party, Gabriella Salvete, 129 Kč; Oční stíny Automatic Eye Shadow, Gabriella Salvete, 119 Kč; Třpytivé linky Colortrend, Avon, 159 Kč; Oční stíny Duo, Rimmel, 149 Kč.

Tip: podívej se na večerní a svatební líčení.

Eliška R.

Je jí třiadvacet, žije v Brně, miluje ruch a "šumění" města. Ve volných chvílích se často baví vařením nebo brouzdáním po obchodech. Sní, že jednou bude mít šatnu o velikosti minimálně své dosavadní ložnice. Náladu jí vždy zaručeně zvednou knížky od Roberta Fulghuma a za ráj na zemi považuje francouzské Azurové pobřeží.

15 komentářů
  1. tak to se mi líbí!nejhezčí je asi to 2,fialový.ale asi mi to k ničemu nebude,ptz budu
    Silvestra trávit s rodičema,jako každej rok…:(

  2. Tak to je uplně nádhernýýý,ale takový stíny doma bohužel nemám,ale je to moc krásný hlavně to poslední líčení je pěkné.Moc povedený článek i fotečky.Je to tady super

  3. Holky nezoufejte!! Normálně mám asi 5 kámošek, kterým je tak průměrně okolo 20 a chtějí trávit Silvestr doma a většinou s rodiči. Taky se jim divím, ale myslím si, že to není zase tak špatné. A pokud máte fajn rodiče, tak tuplem. No, myslím, že není nad čím truchlit. Ještě si toho užijete až budete mít 20. Zatím prostě nemáte, tak to neřešte. Ti, co ted mají 18 taky měli 14 a nemohli hned chlastat. Takže hlavu vzhůrů – navíc alkohol ničí mozkové buňky, tak si je držte dokud mužete a v hlavě něco máte :-D.

  4. Janča L. – mocka kuju:) já totiž taky musím být s rodiči a i když vím že si to s nima asi neužiju tak hned se mi do toho večera pujde líp:))

  5. Já taky budu trávit silvestr doma, jenže máma má vadnýho přítele kterej chce nás (mě a ségry) vždycky ze všeho vynechat.. Ani s mámou nemůžem na dovolenou, páč jede on :(

  6. Mě nepřijde hloupý jít do školy s fialovými stíny … Pokud si toho na sebe holka nenapatle moc a bude spíše decentní, nemusí se cítit hloupě s žádným líčením =)

Leave a Reply

Your email address will not be published.