Recenze na kosmetiku Make Up Academy

[button link=”https://slecna.info/tag/barcin-blog/” color=”yellow”]BARČIN BLOG[/button]

BARČIN BLOG – Blíží se jaro a ty ho chceš určitě po nudném zimním období vnést do svého líčení. Mám pro tebe typ, kde nakoupit novou kosmetiku a hlavně levně. Make up academy je anglická firma, která je u nás teprve chvíli. Na jejich stránkách můžeš najít spoustu produktů za skvělou cenu. Na rozdíl od kosmetiky z drogerie jsou věci z mua opravdu kvalitní. Teď jsem si objednávala poprvé a byla jsem velmi mile překvapena. Ukážu ti některé produkty, které mi přišly.

Hned na začátek k celé objednávce. Objednala jsem v pondělí a v pátek už byl balíček u mě. Všechny věci byly zabaleny buďto v bublinkové fólii (stíny, pudr) nebo v obyčejném igelitu. Všechno přišlo ve skvělém stavu a nepřišel ani jiný odstín, jak se může někdy stát.

Pudr, řasenka, rtěnkaDSC00891

Začnu od nejlevnějšího. Lisovaný pudr za skvělých 44,-. Celý make up zafixuje a pleť s ním vypadá přirozeně. Řasenka Extreme Curl slibuje krásně natočené řasy. Její kartáček je zajímavý, práce je s ním snadná, ale přece někomu může dělat problémy. Splňuje všechno, co slibuje. Navíc vůbec neslepuje řasy a viditělně prodlužuje. Rtěnka z matné kolekce v odstínu Pouty pink mě bohužel zklamala. Balení je ale naopak pěkné. Rtěnky u mua mají dole na rtěnce víčko s barvou odstínu, které se dá odšroubovat a rtěnka uvnitř se dá také používat. Další věc, co se mi moc líbí, je vůně rtěnky. Některé rtěnky nevoní vůbec, ale tahle voní po vanilce a na rtech je to příjemné. A teď k samotnému nanášení. Rtěnka je suchá a po nanesení udělá na rtech nepříjemné hrbolky a šupinky. Dokonce i když před tím nanesu balzám, rtěnka udělá to samé. Stála 44,-, takže jsem s něčím takovým mohla počítat, ale odstín této rtěnky je krásný a mrzí mě, že ji nemůžu nosit.

Paletky stínů, štětce a monostínyDSC00855

Začala bych u štětců. Ty jsou cenově přijatelné, nepelichají, jsou příjemné, hezky drží tvar. Malé štětce, které jsem si objednávala na stíny a na přechody, stály 85,- a větší štětec na make up nebo tekutý korektor stál 129,-. Teď se vrhneme ke stínům. V nabídce měli monostíny matné nebo perleťové. Matné obsahují neutrální odstíny a v nabídce jich je méně. Kdežto perleťových je opravdu spousta. Od neutrálních až po křiklavé barvy. Odstín, který jsem si objednala je č. 8 a barva je něco mezi tyrkysovou a modrou. Pigmentace opravdu nádherná a za cenu 44,- se to vyplatí. Nejvíce z celého nákupu jsem se těšila na paletku. Moje paletka je Undressed a jedna známá si objednávala barevnější Glamour Nights. Pigmentované jsou obě skvěle. Světlejší odstíny jsou méně výrazné, ale u tmavších barev stačí jen lehce otřít prst o stín a barva je krásně sytá. V každé paletě je 12 barev, některé jsou matné, některé perleťové. Výdrž na očích bez podkladové báze je půl dne, s bází vydrží určitě celý den. Tyhle paletky jsou jen za 169,-, což je opravdu výborná cena. Balení těchto paletek je menší a praktické. Horní obal je průhledný, takže jde vidět, jaké barvy paletka obsahuje a nemusíš ji zbytečně otevírat. Navíc je k paletce přiložen i aplikátor na stíny.

Více se dozvíš na jejich webových stránkách. Pokud se chystáš protřídit svou kosmetickou sbírku a dokoupit něco nového, můžeš zkusit Mua. Já tuhle značku mohu jen doporučit.DSC00848DSC00899

No Comments Yet

Comments are closed